Pitbull Estonia koerakuut

Ainuke registreeritud Ameerika pitbullterjerite kennel Eestis “Dognik Bulls” asutati 2011. aastal, alates 2016. aastast on seal aretatud Ameerika pitbulle — Castlesline. Sari põhineb Old Family Red Nose koertel, millele on lisatud tööaretust, kasutati Jumbo, DDWW, Red Alert verd.

Oleme aastaid muutunud tugevaks, suurte volüümikate peadega, mõtlemisega, väga hasartmängudega ja ajanud Ameerika Pit Bull Terjereid. Meie pitbullide keskmine suurus on 20-24 kg. Turjakõrgus on 43-50 cm, olenevalt paaritusest on meil kaalult suuremaid või väiksemaid pitbulle. Kõik Estonia pitbullide kenneli lõpetajad elavad hästi erinevas vanuses lastega. Meie koertel on piisavalt tugev psüühika.

Eesti kassikasvatuse pitbullid on testitud tõugude geneetiliste haiguste suhtes, regulaarselt veterinaararsti kontrollis, esinevad ja võidavad näitustel Eestis ja välismaal, võidavad spordivõistlustel erinevates riikides. Pitbull kenneli «Dognik Bulls» Eesti lõpetajad elavad 20 riigis üle maailma.

Eesti ameerika pitbullterjeri kennelis «Dognik Bulls» on sündinud Läti tšempionid, Eesti tšempionid, Balti riikide tšempionid, Itaalia tšempionid, Ukraina tšempionid, valgevene meistrid, Venemaa tšempionid. Spordivõistluste meistrid Lätis, Leedus, Soomes, Ukrainas, Venemaal, Valgevenes jne.

Meie Ameerika pitbullterjerite kennelis Estonia on kutsikad mitu korda aastas. Võite meiega ühendust võtta ja arutada, millist kutsikat soovite — emast või isast, värvi, täiskasvanu suurust, eeldatavat iseloomu ja palju muud. Rääkige meile kindlasti endast ja oma perest, nii on meil lihtsam öelda, millised kutsikad, millistest pitbullide paaritustest teile sobivad. Meie Ameerika pitbullterjerite kutsikate hinnad on keskmiselt 1000-2000 eurot.

Pit bull kennel Eesti instagram- dognikbulls

Meil- dognikb@gmail.com

Fotod mõnest koerast Dognik Bulls kennel Estonia