Witamy w hodowli pitbulli «Dognik Bulls». Nasze pitbulle są idealne do życia w mieście (i poza nim). Pitbulle z hodowli Dognik Bulls z natury są aktywne, uparte, zdeterminowane, gotowe iść w ogień i wodę razem z rodziną.
Nasza hodowla istnieje od 2011 roku. Hodowla pitbulli «Dognik Bulls» jest oficjalnie zarejestrowana w międzynarodowym stowarzyszeniu ADBA (American Dog Breeders Association). Stowarzyszenie ADBA jest najstarszą zarejestrowaną na świecie hodowlą amerykańskich pitbulterierów i rasowych pitbulli.
W naszej hodowli używamy importowanych pitbulli z Ameryki, Brazylii, Rosji, Dagestanu. Mamy takie linie krwi pitbulli: Old Family Red Nose (Ameryka), Red Alert (Ameryka), DDWW (Ukraina), Brave Fighter (Rosja).
Pitbulle Dognik Bulls są multichampionami wystaw i zawodów sportowych. Pokażę Wam jak wyglądają nasze dorosłe American Pitbull Terriery:

Nasze pitbulle i szczenięta pitbulla mieszkają z siedmiorgiem dzieci. Na co dzień spacerują z dziećmi, biegają po lesie i żyją najszczęśliwszym życiem. W tej chwili nasza hodowla pitbulli «Dognik Bulls» ma na sprzedaż szczenięta. Cena wynosi 1500 euro. Cena obejmuje: szczeniaka, jego szczepienia, europejski paszport weterynaryjny, zarejestrowany mikrochip, zabiegi odrobaczenia, rodowód ADBA. Aby kupić szczeniaka pitbulla napisz do nas i opowiedz o swojej rodzinie:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

Podobne artykuły:
Pitbulla Warszawa

Pitbull hodowla. Hodowla pitbulli Polska. Hodowla American Pitbull Terrier Polska. Pitbull Polska