Tere tulemast pitbullide kenneli “Dognik Bulls” Eesti kodulehele. Meie pitbullide kennel on puhtatõuliste pitbullidega töötanud alates 2011. aastast.


Tõime tipp-pitbulle kõikjalt maailmast — Ameerikast (maailmakuulus sportlik pitbullterjeri kennel Real Deal Chocolates, Florida), Brasiiliast (Hoff’s Dusheik kennel), Venemaalt (Asadulla ja Brave Fighter kennelid), Bulgaariast (Zorba töötav pitbullide kennel). Teeme väljakutsumisi üle maailma tippklassi isastega! Euroopa prestiižseimate ADBA-näituste võitjad, tšempionid spordis ja näitustes. “Dognik Bullsi” pitbulle kasvatatakse Lätis, Poolas ja Tšehhis!
Meie isiklikud pitbullid Dognik Bulls kennelist võidavad regulaarselt kõige kuulsama pitbullide show. Igal aastal koguneb sinna 100-150 pitbullterjerit. Kujutage vaid ette, mida tähendab võita nii suur näitus ja saada näituse parimaks koeraks! Ja meie kenneli pitbullid võidavad regulaarselt.
Meie pitbullid suudavad hüpata 6 meetri kõrgusele, 4 meetri kõrgusele jne! Terved, sportlikud, piisavad pitbullid – Dognik Bullsis.
Kõik meie koerad on registreeritud parimas ja usaldusväärseimas Ameerika pitbullterjerite organisatsioonis ADBA (American Dog Breeders Association). ADBA sugupuu kinnitab tõupuhtat pitbulli. Ühtegi teist sugupuud, mille on välja andnud teised organisatsioonid, ei saa usaldada.
Sellised näevad välja Eestis Dognik Bullsi kennelist pärit täiskasvanud pitbullid:

Hetkel on Estonia pitbullide lasteaias “Dognik Bulls” müügil kutsikad. Champion Miller’s Wild Storm ehk Castle (toodetud Ameerikast) ja Dognik Bulls Indiana (tootud Dagestanist) paaritumisest. Saadaval 4 kutsikat (1 tüdruk ja 3 poissi). Ülejäänud kutsikad on juba oma uutesse kodudesse lahkunud — mitmed kutsikad Soome, Eestisse, Poolasse, Rumeeniasse, Šveitsi. Kutsika hind on 1500 eurot. Kutsikad lahkuvad veterinaarpassi, vaktsineerimise, registreeritud mikrokiibi, ADBA tõutunnistusega. Ja lisaks boonus pitbull kennelist Estonia — iga kutsika kohta meeldetuletus. Kirjeldatakse, kuidas kutsikas kasvas ja arenes, kuidas teda toita ja mida, kuidas kasvatada, millal teha järgmised vaktsineerimised, ravid puukide ja usside vastu jne. See on kutsikaomanikule kasuliku teabe aare. Kõik meie kutsikad on sotsialiseerunud laste ja teiste koertega. Nad jalutavad palju lasteaia territooriumil. Kutsikatel ei ole tõugu geneetilisi haigusi (nende vanematel tehti geenitestid).
Fotod Eestis müügil olevatest pitbulli kutsikad:

Eesti parima pitbulli ostmiseks kennelist Dognik Bulls kirjuta meile. Rääkige oma esimeses sõnumis endast ja kodust, mida saate meie kennelist tõeliselt lahedale kutsikale pakkuda:
Instagram- dognikbulls
E-post: dognikb@gmail.com
Meie kennelist pärit pitbulli kutsikad elavad 24 riigis üle maailma. Liitu ka meiega.
Lugupidamisega, lasteaia juhataja Veronika Voitovska. Asjatundlik koeratreener, kohtunik Euroopa pitbullinäitustel, kohtunik Ameerika pitbullterjerite jõuspordis.