Pitbull kucēni ar ADBA ciltsrakstiem nopirkt

Pārdodu ADBA amerikāņu pitbulterjeru kucēnus no ekskluzīvas audzēšanas! Pārošanās uz vietas uz Poliju (mēs ar kucēnu māti devāmies pārošanai uz Poliju, lai iegūtu perfektas ekskluzīvas Lonzo pitbulu asinis). Kucēni dzimuši 2023. gada 10. septembrī. Viena kucēna cena 2000 eiro.
Šobrīd pārdošanā palikuši 2 skaisti, veseli tēviņi ar perfektu anatomiju! Brindle krāsa. Ļoti sabiedriski, draudzīgi, aktīvi pitbulu kucēni ar ADBA ciltsrakstiem!
Vīriešu numurs 1 — Dognik Bulls Show Must Go On

Vīrietis numurs 2 — Dognik Bulls Freddie Mercury

Atlikušie kucēni no šiem vecākiem jau ir rezervēti uz Itāliju un Igauniju.
Kucēnu vecāki ir izstāžu un sporta sacensību dalībnieki un uzvarētāji visā Eiropā! Viņiem nav šķirnes ģenētisku slimību (ir veselības sertifikāti). Lai jums ir veselas sirdis (ir sertifikāti par to). Kucēnu tēvam trīs paaudzēs nav elkoņu vai gūžu displāzijas! Atzīmes AA un 00 ir labākie rezultāti, kas parāda, ka pitbulim ir veselas locītavas.
Mēs savācām tikai amerikāņu asinis mūsu kucēnos — OFRN (Old Family Red Nose) un Lonzo! Pašlaik mūsu kucēniem visā Eiropā NAV analogu kvalitātes, ciltsrakstu un veselības ziņā. Mēs esam audzētava ar daudzu gadu pieredzi (ar pitbulterjeriem strādājam kopš 2011. gada) un ir pieredze Amerikas pitbulu labākajās asinīs.
Pie mums var iegādāties pitbula kucēnu ar ADBA ciltsrakstiem. Mūsu pitbulli dzīvo 25 valstīs (visā Eiropā un Amerikā). Par papildus samaksu nosūtām kucēnus uz Jūsu valsti/pilsētu. Droši rakstiet mums, mums ir piegāde uz jebkuru vietu pasaulē.
Visi kucēni Dognik Bulls audzētavu atstāj vakcinēti, ar Eiropas veterināro pasi, ar elektronisko mikročipu, ar ADBA ciltsrakstiem (šis ir labākais pitbullu ciltsraksts visā pasaulē). Lai iegādātos pitbulu ar ADBA ciltsrakstiem, rakstiet mums un noteikti īsumā pastāstiet par sevi un savu pieredzi ar suņiem:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsu kucēnu tuvi radinieki (vecvecāki, onkuļi, tantes utt.). Paskatieties, cik tīrasiņu, muskuļoti, ideāli pitbuli ir. Jūsu pitbula kucēns no audzētavas Dognik Bulls izaugs par tādu pašu.

Pitbull kucēni ar ADBA ciltsrakstiem. Pitbull kucēni ar ADBA ciltsrakstiem nopirkt