Pitbull Latvia suņu audzētava

Vienīgā Latvijā reģistrētā amerikāņu pitbulterjeru audzētava «Dognik Bulls» dibināta 2011.gadā, kopš 2016.gada tā audzē savu amerikāņu pitbulterjeru līniju — Castlesline. Līnija ir balstīta uz Old Family Red Nose suņiem, pievienojot darba audzēšanu, tika izmantotas Jumbo, DDWW, Red Alert asinis.

Jau daudzus gadus esam kļuvuši stipri, ar lielām apjomīgām galvām, domājošiem, ļoti azartiski un braucam ar amerikāņu pitbulterjeriem. Mūsu pitbullu vidējais izmērs ir 20-24 kg. Augstums skaustā 43-50 cm.Atkarībā no pārošanās pie mums ir lieli vai mazāki pitbuli. Visi pitbullu audzētavas Latvija absolventi labi sadzīvo ar dažāda vecuma bērniem. Mūsu suņiem ir pietiekami spēcīga psihe.

Pitbuli Latvijas audzētavā tiek pārbaudīti uz šķirnes ģenētiskajām slimībām, regulāri izmeklēti pie veterinārārsta, uzstājas un uzvar izstādēs Latvijā un ārzemēs, uzvar sporta sacensībās dažādās valstīs. Pitbullu audzētavas «Dognik Bulls» Latvijas absolventi dzīvo 20 pasaules valstīs.

Latvijas Amerikas pitbulterjeru audzētavā “Dognik Bulls” dzimuši Latvijas čempioni, Igaunijas čempioni, Baltijas valstu čempioni, Itālijas čempioni, Ukrainas čempioni, Baltkrievijas čempioni, Krievijas čempioni. Čempioni sporta sacensībās Latvijā, Lietuvā, Somijā, Ukrainā, Krievijā, Baltkrievijā u.c.

Mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā Latvija ir kucēni vairākas reizes gadā. Jūs varat sazināties ar mums un apspriest, kādu kucēnu vēlaties — mātīti vai tēviņu, krāsu, pieaugušā izmēru, paredzamo raksturu un daudz ko citu. Noteikti pastāstiet mums par sevi un savu ģimeni, tāpēc mums būs vieglāk pateikt, no kuriem kucēniem pitbullu pārošanās jums būs piemērota. Cenas mūsu amerikāņu pitbulterjeru kucēniem ir vidēji 1000-2000 eiro.

Pitbullu audzētava Latvija instagram- dognikbulls

E-pasts- dognikb@gmail.com

Dažu audzētavas Dognik Bulls Latvija suņu fotogrāfijas