Pitbull Lietuva šunų veislynas

Vienintelis registruotas amerikietiškų pitbulterjerų veislynas Lietuvoje „Dognik Bulls“ (ADBA) įkurtas 2011 metais, nuo 2016 metų jame veisiami amerikietiški pitbuliai – Castlesline. Linija sukurta remiantis Old Family Red Nose šunimis, pridėjus darbinį veisimą, buvo naudojamas Jumbo, DDWW, Red Alert kraujas.

Jau daug metų buvome stiprūs, didelėmis tūrinėmis galvomis, mąstantys, labai azartiški ir vedžiojame amerikiečių pitbulterjerus. Vidutinis mūsų pitbulių dydis yra 20-24 kg. Aukštis ties ketera 43-50 cm Priklausomai nuo poravimosi, turime didesnio ar mažesnio svorio pitbulių. Visi pitbulių veislyno Lietuva absolventai puikiai gyvena su įvairaus amžiaus vaikais. Mūsų šunys turi pakankamai stiprią psichiką.

Pitbuliai Lietuvos veislyne yra tiriami dėl veislių genetinių ligų, nuolat tikrinami veterinarijos gydytojo, pasirodo ir laimi parodose Lietuvoje ir užsienyje, laimi sporto varžybose įvairiose šalyse. Pitbulių veislyno „Dognik Bulls“ absolventai Lietuvoje gyvena 20 pasaulio šalių. Amerikiečių pitbulterjerų veislyne Lietuva „Dognik Bulls“ gimė Latvijos, Estijos, Baltijos šalių, Italijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos čempionai. Čempionai sporto varžybose Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir kt.

Mūsų veislyne, Amerikiečių pitbulterjerų Lietuvoje, šuniukai auga kelis kartus per metus. Galite susisiekti su mumis ir aptarti, kokio šuniuko norite – patelės ar patino, spalvos, suaugusio dydžio, laukiamo charakterio ir kt. Būtinai papasakokite apie save ir savo šeimą, taip mums bus lengviau pasakyti, kurie šuniukai iš kurių pitbulių kergimo jums tiks. Mūsų amerikiečių pitbulterjerų šuniukų kainos yra vidutiniškai 1000-2000 eurų.

Pitbullių veislynas Lietuva instagram- dognikbulls

paštas- dognikb@gmail.com

Kai kurių šunų nuotraukos iš Dognik Bulls Lietuva veislyno