Parduodami pitbulių šuniukai su dokumentais! Paskiepytas, su veterinariniu europiniu pasu, su registruota mikroschema, su ADBA kilmės dokumentais!
Paruošta kraustytis į naują šeimą 1 berniukas ir 4 mergaitės. Tai grynaveisliai pitbulterjerai, turintys amerikiečių protėvius.
Šuniukų tėvas buvo parvežtas iš Amerikos. Sportinis veislynas šunims. Neturi ataksijos ir tinklainės atrofijos (genetiniai tyrimai). Titulai: du kartus Ukrainos jaunimo čempionas, Ukrainos jaunimo nugalėtojas, 4 kartus geriausias jaunimas specializuotose parodose Ukrainoje ir Rusijoje, kandidatas į Rusijos jaunių čempionus, kandidatas į jaunimo federacijos čempionus, kandidatas į Rusijos čempionus pagal darbines savybes, jaunimo čempionas. Maskvos klubas, kandidatas į Ukrainos čempionus, kandidatas į tarptautinius grožio čempionus, Ukrainos čempionas, 7 kartus geriausias patinas, 6 kartus geriausias veislės, veislės čempionas. Sporto titulai: pitbulio ir amstaff daugiakovių varžybų nugalėtojas, šunų traukiklių varžybų nugalėtojas, Springpolo varžybų nugalėtojas.
Šuniukų mama atvežta iš Bulgarijos. Darbinis šunų veislynas. Neturi ataksijos (genetiniai tyrimai).
Mūsų pitbulių nuotraukos su dokumentais:


Mūsų veislyno pitbulio šuniuko kaina 1500 eurų. Norėdami gauti daugiau nuotraukų ir vaizdo įrašų, aptarti pitbulio pirkimo su dokumentais sąlygas, rašykite adresu:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654
Štai kaip atrodo suaugę pitbuliai iš veislyno Dognik Bulls:


Panašūs straipsniai:
Amerikiečių pitbulterjerų kalės su dokumentais
Amerikietiško pitbulterjero šuniukus

Pitbull parduodu su dokumentais. Amerikiečių pitbulterjerų veislynas. Pirkite pitbulį Lietuvoje.