Pitbull pliusai ir minusai

Amerikiečių pitbulterjerų veislės pranašumai:

1. Tai vidutinio dydžio šuo, todėl jis neturi daugelio didelių veislių sąnarių ligų problemų (pvz., klubų ir alkūnių displazija nėra būdinga Amerikos pitbulterjerų veislei).

2. Trumpi plaukai nereikalauja papildomos priežiūros – šukavimo, kirpimo, tai yra papildomų laiko ir finansinių išlaidų. Jis išsimaudė, iššukavo šepečiu, o šuo kaip raumeninga statula.

3. Pitbuliai yra aukšto intelekto šunys. Treniruotės jiems yra lengvos, jie tikrai skraidydami suvokia ir apdoroja naują informaciją.

4. Pitbuliai mėgsta žaisti. Su tavimi, su vaikais. Tai gali būti žaidimai su kamuoliu ar bet kokiu žaislu, arba tiesiog pasivijimas ir bėgimas. Pitbulterjeras yra toks šuo, kuris „verda už bet ką“.

5. Pitbulliai nėra alergiški, todėl be problemų gali ėsti pramoninį pašarą ar natūralų maistą. Dauguma miniatiūrinių veislių, balti šunys turi daug maisto alergijų ir tai trunka visą šuns gyvenimą, ilgai 10-15 metų. Norite sau tokio skausmo didžiuliam gyvenimo sluoksniui? Geriau gauk pitbulį su visais jo pliusais ir gyvenk laimingai.

6. Pitbuliui labai svarbi genetika. Todėl pitbulo šuniuko pirkimas patikimame darželyje jau yra daugelio teigiamų aspektų – sveikatos, adekvačios psichikos, kilmės elgesio – garantas.

7. Gero pitbulio privalumas yra tas, kad jis vienodai paklūsta visiems šeimos nariams. Tai ypač pasakytina apie paklusnias pitbulterjero kales.

Amerikos pitbulterjerų veislės trūkumai:

1. Pagrindinis pitbulių veislės trūkumas yra tas, kad jie gyvena tik 10-15 metų, o ne visą mūsų gyvenimą, ir tai galiausiai sulaužo šeimininkų širdis.

2. Pitbuliams būdinga zooagresija, o patinai ne visada sutaria su patinais, o kartais ne visos patelės gali gyventi su kokiu nors kitu šunimi. Ir nesvarbu, ar antrasis šuo yra paklusnus, ar kovingas. Tai labai priklauso nuo amerikiečių pitbulterjerų veisimo linijų. Jei nesate tikri, kad jūsų pasirinktas amerikiečių pitbulterjero šuniukas sutars su jūsų šeima, katinu ir vaiku, geriau kreiptis į profesionalų darželį, kur jie pagal jūsų pageidavimus parinks šuniuką iš gerai žinomų ir įrodytų palikuonių tėvai. Galite parašyti arba skambinti, kad aptartume pitbulio įsigijimą šunų veislyne Dognik Bulls. Kad ir kur būtumėte, galite atvykti ir susipažinti su mūsų suaugusiais šunimis ir šuniukais. Arba mes padėsime išsirinkti šuniuką pagal mūsų poravimosi patirtį. Savo pitbulius jau ne kartą siuntėme į 20 pasaulio šalių, todėl joks atstumas mums nėra kliūtis, kad gautumėte madingą ir patikimą 100% grynų veislinių linijų pitbulį. Grynaveislių pitbulių kainos mūsų veislyne svyruoja nuo 1000 eurų iki 2200 eurų.

Susisiekite su mumis:

Instagram — dognikbulls

paštas: dognikb@gmail.com