Pitbull plusi un mīnusi

Pitbull plusi un mīnusi

Amerikāņu pitbulterjeru šķirnes priekšrocības:

1. Šis ir vidēja auguma suns, un tāpēc viņam nav tādu problēmu kā daudzu lielu šķirņu locītavu slimības (piemēram, gūžas un elkoņa displāzija nav izplatīta amerikāņu pitbulterjeru šķirnei).

2. Īsiem matiem nav nepieciešama papildu kopšana — kopšana, apgriešana, tas ir, papildu laika un finanšu izmaksas. Viņš mazgājās, izķemmēja ar otu un suns kā muskuļota statuja.

3. Pitbulli ir suņi ar augstu intelektu. Apmācība viņiem ir vienkārša, viņi patiešām uztver un apstrādā jaunu informāciju lidojumā.

4. Pitbulliem patīk spēlēties. Ar jums, ar bērniem. Tās var būt spēles ar bumbiņu vai jebkuru rotaļlietu, vai arī vienkārši panākt un skriet skrējienu. Pitbulterjers ir tāds suns, kas «vārās par visu».

5. Pitbulli nav alerģiski, tāpēc bez problēmām var ēst rūpniecisko barību vai dabīgu pārtiku. Lielākajai daļai miniatūru šķirņu baltajiem suņiem ir daudz pārtikas alerģiju, un tas ir visu suņa mūžu, 10-15 gadus. Vai jūs vēlaties šādas sāpes sev par milzīgu dzīves slāni? Labāk paņem pitbulu ar visiem tā plusiem un dzīvo laimīgi.

6. Ģenētika ir ļoti svarīga pitbulā. Tāpēc pitbula kucēna iegāde uzticamā audzētavā jau ir daudzu pozitīvu aspektu garantija — veselība, adekvāta psihe, ciltsrakstu uzvedība.

7. Laba pitbula priekšrocība ir tā, ka viņš vienādi paklausa visiem ģimenes locekļiem. Tas jo īpaši attiecas uz paklausīgajām pitbulterjera kucēm.

Amerikāņu pitbulterjeru šķirnes mīnusi:

1. Galvenais pitbullu šķirnes trūkums ir tas, ka viņi dzīvo tikai 10-15 gadus, nevis visu mūsu dzīvi, un tas galu galā salauž saimnieku sirdis.

2. Pitbulliem ir zooagresija, un ne vienmēr tēviņi saprotas ar tēviņiem, un dažreiz ne visas mātītes var sadzīvot ar kādu citu suni. Un nav svarīgi, vai otrajam sunim ir paklausīgs vai kaujas raksturs. Tas ir ļoti atkarīgs no amerikāņu pitbulterjeru vaislas līnijām. Ja neesat pārliecināts, ka jūsu izvēlētais amerikāņu pitbulterjera kucēns sapratīsies ar ģimeni, kaķi un bērnu, labāk ir sazināties ar profesionālu audzētavu, kur viņi izvēlēsies kucēnu pēc jūsu pieprasījuma no labi zināmiem un pierādīti pēcnācēji vecāki. Varat man rakstīt vai zvanīt, lai apspriestu pitbula iegādi audzētavā Dognik Bulls. Lai kur jūs atrastos, varat ierasties un satikt mūsu pieaugušos suņus un kucēnus. Vai arī mēs palīdzēsim jums izvēlēties kucēnu, pamatojoties uz mūsu pārošanās pieredzi. Jau daudzkārt esam sūtījuši savus pitbullus uz 20 pasaules valstīm, tāpēc neviens attālums mums nav šķērslis, lai Jūs iegūtu elegantu un uzticamu 100% tīrās vaislas līniju pitbullu. Cenas par tīrasiņu pitbulu mūsu audzētavā svārstās no 1000 eiro līdz 2200 eiro.

Sazinies ar mums:

Instagram- dognikbulls

E-pasts: dognikb@gmail.com