Pitbull Tallinn koerakuut

Otsid Tallinnas pitbulle? Pitbullide kasvatajad või suured puukoolid?

Otsingut on kõige parem alustada koertenäituste või spordiüritustega. Reeglina kogunevad sinna tõsised kasvatajad, kes tegelevad vastutustundlikult Ameerika pitbullterjeri tõuga. Nüüd olete pitbullide kennel Dognik Bulls Tallinn lehel. Millised on peamised küsimused, mille pärast peaks ostja muretsema, kui otsib Tallinnast pitbulli või Tallinnast pitbulli kennelit? Küsige, kui kaua kennel on tegutsenud, millised saavutused on selle kenneli koertel kohalikul ja maailma tasemel, kui kaua nad elavad, milline on kenneli lõpetajate saatus. Küsige kindlasti, mis tingimustel kennel kutsikaid müüb. Mõned «staar» kutsikad müüakse suure summa eest ja nad otsivad ainult omanikke, kes on valmis tõsiselt, mitte amatöörlikult, sportima, treenima, pitbulliga näitustel käima.

Meie Dognik Bullsi pitbullide kennelis on oodatud, kui omanikud ise tulevad kutsikatele järele ning tutvuvad pesakonna isa ja emaga. Meie koertel on, mille üle uhkust tunda. Seetõttu näitame hea meelega isale, emale, räägime nende iseloomust ja saavutustest. Et sina nendelt vanematelt kutsikat ostes mõistaksid ka selle väärtust hea sugupuuga Ameerika pitbullterjeri kutsikana. Et saaksime oma esivanemate üle uhked olla ja mõistaksime, miks me need konkreetsed vanemad kokku sidusime, mida me saada tahtsime ja nii huvitavaks saime.

Rääkige kasvatajale alati endast, et ta mõistaks, et tema ees on tõsine, huvitatud tulevane pitbulli omanik. Eesnimi, perekonnanimi, vanus. Kus sa elad — eramajas või korteris. Kas teil on varem olnud koeri või pitbulle? Kas teil on lapsi, kui palju, mis vanuses nad on? Kas teil on kodus kasse, hamstreid ja siile. Kas tead oma piirkonnas head loomaarsti, kui vaja? Kui elate eramajas, kas ala on tarastatud usaldusväärse aiaga? Räägi mulle enda kohta kõike, mida pead oluliseks. Väga oluline on kontakt kasvataja ja omaniku vahel.

Tõsiseid pitbullide kasvatajaid on muide Tallinnas ja üldse Eestis üksikuid. Seetõttu on parem koheselt pöörduda lasteaeda, kus jooksva aasta jooksul on valik kutsikad mitmest vanemapaarist ja nemad aitavad valida perre sobiva kutsika. Aktiivsem või pingevabam. Suurem või väiksem, rohkem terjeri tüüpi või vastupidi. Sama kehtib ka soovitud värvide kohta. Keegi armastab ainult musti pitbulle ja keegi ainult šokolaadi.

Pidage meeles, et Tallinna pitbullide kenneliga ühendust võttes on teil alati valida mitme paaritamise vahel. Kui ostate kutsika inimeselt, kellel on üks emane, siis tema jaoks on kõik kutsikad «kõige paremad ja kõige sobivamad.» Tegelikult on tal vähe kogemusi ja arusaamist ning kui see on põhimõtteliselt esimene pesakond. nende konkreetsete vanemate puhul on see rulett .

Kui kavatsete tõsiselt osta Eestist pitbulli kutsikat, võtke ühendust Tallinna Ameerika pitbullterjerite kenneliga igal sobival viisil:

Instagram- dognikbulls

Facebook – Dognik Bulls

Või telefoninumbritel, mis on märgitud saidi pitbull Tallinna puukooli avalehel Allpool näitan fotosid mõnest täiskasvanud koerast ja Dognik Bullsi pitbullide kenneli lõpetajatest