Pitbull váha ťahá Slovensko

Weight pulling je typ športovej súťaže, v ktorej psy ťahajú veľkú záťaž na krátku vzdialenosť. Zvyčajne je vzdialenosť 5 metrov. Psy ukazujú svoju silu, vytrvalosť, zdravie. Súťažiť môžu len zdravé psy staršie ako 1 rok.

Predovšetkým spomedzi účastníkov súťaží vo vzpieraní sú to pitbulli. Pitbul a vzpieranie je niečo silné, silné a veľkolepé. Pitbully vykazujú najvyššie šance v súťažiach v ťahaní váh. Pomer hmotnosti pitbulla k veľkosti nákladu dosahuje viac ako 100-násobok.

Americký pitbulteriér je neuveriteľné plemeno psa. Sú schopní toho, čo každý iný pes. Ale zároveň je ich zdravotný stav oveľa lepší. Ich kontakt s majiteľom je oveľa silnejší.

Na Slovensku sa každoročne konajú preteky v ťahaní s váhou. Absolventi chovateľskej stanice amerických pitbulteriérov «Dognik Bulls» Slovakia sa neustále zúčastňujú a vyhrávajú, preberajú ceny. Na fotke vidíte pitbulov vo weight pullingu na Slovensku. Na fotke len psy z chovateľskej stanice Dognik Bulls.

Ak chcete vážne pribrať svojho pitbulla, nechajte ho najskôr dôkladne vyšetriť veterinárom. Venujte zvláštnu pozornosť pohybovému aparátu a kardiovaskulárnemu systému vášho pitbulla.

Ak hľadáte kde kúpiť šteniatko pitbulla na Slovensku, ak plánujete, že váš pitbul sa bude v budúcnosti venovať weight pullingu (pitbul weight pulling Slovakia), tak kontaktujte našu chovateľskú stanicu. Pomôžeme vám vybrať to najlepšie šteniatko pre pestovanie budúceho šampióna vo weight pullingu.

Instagram chovateľská stanica weight pulling pitbull Slovakia — dognikbulls

Email- dognikb@gmail.com