Pitbull weight pulling Česká republika

Weight pulling je druh sportovní soutěže, ve které psi vláčí velkou zátěž na krátkou vzdálenost. Obvykle je vzdálenost 5 metrů. Psi ukazují svou sílu, vytrvalost, zdraví. Soutěžit mohou pouze zdraví psi starší 1 roku.

Především mezi účastníky soutěží ve vzpírání jsou to pitbulové. Pitbul a weight pulling je něco silného, ​​mocného a velkolepého. Pitbulové vykazují nejvyšší kurzy v soutěžích ve vzpírání. Poměr hmotnosti pitbula k velikosti nákladu dosahuje více než 100násobku.

Americký pitbulteriér je neuvěřitelné psí plemeno. Jsou schopni toho, co každý jiný pes. Ale zároveň je jejich zdraví mnohem lepší. Jejich kontakt s majitelem je mnohem silnější.

V České republice se každoročně konají závody ve vzpírání. Absolventi chovatelské stanice amerických pitbulteriérů «Dognik Bulls» Czech Republic se neustále účastní a vyhrávají, berou ceny. Na fotce vidíte pitbully ve weight pullingu v ČR. Na fotce pouze psi z chovatelské stanice Dognik Bulls.

Pokud chcete svého pitbulla vážně přitížit, nechte ho nejprve plně vyšetřit veterinářem. Zvláštní pozornost věnujte pohybovému aparátu a kardiovaskulárnímu systému vašeho pitbulla.

Pokud hledáte, kde koupit štěně pitbula v ČR, pokud plánujete, že se váš pitbul v budoucnu bude věnovat weight pullingu (pitbul weight pulling Czech Republic), pak kontaktujte naši školku. Pomůžeme vám vybrat to nejlepší štěně pro pěstování budoucího šampiona ve weight pullingu.

Instagram chovatelská stanice weight pulling pitbul Czech Republic — dognikbulls

E-mail — dognikb@gmail.com