Pitbull yavrusu satın al


22 Ekim’de, ithal bir çiftleşmeden bir yavru Amerikan Pit Bull Teriyeri doğdu. Baba ABD’den Real Deal Chocolates cattery’den getirildi. Anne Rusya’dan Asadulla Cattery’den getirildi. Yavrular 8 haftadan itibaren yeni evlerine gidebilirler. Aşı, mikroçip, ADBA belgeleri, Avrupa pasaportu. Yavrular 500 Euro (yavru köpeğin toplam fiyatına dahildir) depozito ile rezerve edilir. Dünya çapında teslimat var. Bazı teslimatlar için yaklaşık fiyatlar: Letonya’da — 150 avro, Estonya Tallinn 150-200 avro, Finlandiya Helsinki — 300-400 avro, Litvanya — 200 avro, Polonya 250-350 avro, Romanya 400 avro, Macaristan 250 avro, Slovakya 250 avro. Köpeklerimiz dünyanın 20 ülkesinde yaşıyor!

Mükemmel kan kombinasyonu: Babada Old Family Red Nose (ABD) ve annede Red Alert (ABD). Yavrunun babası zaten Red Alert dişileriyle çiftleşmişti ve çok tipik, güzel, anatomide dengeli, sporda çok azimli ve sıradan ev hayatında mükemmel bir zihniyete sahip köpeklerimiz oldu.

Örgü, saf bir Amerikan çizgisini, mükemmel kasları ve beyinleri olan ideal spor pitbul teriyerlerini sabitlemek amacıyla yapılır. Avrupa ve ABD’de bu kanlar çok değerlidir ve bu tür köpekleri kulübemizde tutmak ve daha fazla üretmeye devam etmek çok önemlidir.Bu çiftleşmenin Avrupa’da bir benzeri yoktur, çünkü saf Old Family Red Nose kanı saftır. çok nadir, özellikle en eski üremenin böyle bir kombinasyonunda. Bunlar tam olarak onlarca yıldır gördüğümüz çukur boğaları ve beyinsiz yeni çıkmış devasa canavarlar değil. Yavrular, parlak bir Amerikan çukur boğa yetiştirme hatlarında ortaya çıktı.

Instagram: dognikbulls

e-posta dognikb@gmail.com

Çöpün babası, Miller’s Wild Storm namı diğer Castle’dır. ABD ithalatı. Parlak çikolata renginde atletik, iyi kaslı erkek (düzenli eğitim almasa bile çok kaslıdır). Doğası gereği aktif, harika, çok güçlü bir oyun ve yemek motivasyonu ile mükemmel bir aile köpeği. Tam dişler, makas ısırığı (bir çukur boğa için doğru). Dünyanın her yerinde (Avrupa ve Amerika) yaşayan yaklaşık 300 pitbull Castle’dan doğar. Bir üretici olarak, kusursuz, gerçek sportif pitbul teriyerleri üretiyor. Kale başlıkları:

– 2x Ukrayna Gençler Şampiyonu
— Ukrayna’nın Genç Kazananı
– Ukrayna ve Rusya’daki Monobreed Pit Bull Show’da 4x En İyi Genç
— Rusya’nın Genç Şampiyonu Adayı
— Gençler Federasyonu Şampiyonu Adayı
— Çalışma niteliklerinde Rusya Şampiyonu adayı
– Junior Club Şampiyonu (“Brave Fighter”, Moskova, Rusya)
— Ukrayna Şampiyonu Adayı
— Uluslararası Güzellik Şampiyonları Adayı
— Ukrayna Şampiyonu
– 7x En İyi Erkek
– 6x Türünün En İyisi
— Cins Şampiyonu

* köpek çekicide «koşu» spor şampiyonu
* köpek çekicide spor şampiyonu «zıplar»
* Duvara tırmanma disiplininde spor şampiyonu
* Etrafta dolaşma disiplininde spor şampiyonu
* Spinpo’daki yarışmanın galibi (tutamağa asılı)

4 kez üst üste iki ülkede monobreed yarışmaları kazandı. Bir dahaki sefere Ukrayna’daki tüm ırklar gösterisini kazandı, Gösterinin En İyisi-1.lik. 2020’de İtalya’nın en iyi pitbulunun babası (Dognik Bulls Lannan Shi)! Farklı ülkelerde tüm ırklardan gösteri kazananlarının babası, Gösterinin En İyisi — 1.lik.

2017’de Moskova, Rusya’daki Özel Gösteride Castle 1. oldu. Uzman Mladen Krkelic (Karadağ Komani kulübelerindeki en ünlü çalışan kulübenin sahibi) Castle hakkında şunları söyledi: “Bugün Castle’dan daha iyi bir pitbull görmedim. Gerçek bir Amerikan Pit Bull Teriyeri böyle olmalı.” Bu gösteride 100’den fazla çukur boğa vardı ve Castle kazandı!

Muayene edildi, sağlıklı. Saf genetik soyağacı testlerinin sonuçlarına sahiptir.

Yavrunun annesi Dognik Bulls Indiana’dır. Rusya’yı ithal et. Küçük kırmızı burunlu kaltak. Çok hareketli, atletik, aktif. Doğası gereği: tüm aile ile arkadaşlar. Yavrulara çok iyi bakıyor, iyi bir anne. Tam dişler, makas ısırığı (bir çukur boğa için doğru). Muayene edildi, sağlıklı.

Satılık yavru fotoğrafları:
Pit Bull Boys:


Pitbul Kızları:

1. Dognik Bulls Eldorado — Finlandiya’ya ayrılmıştır
2. Dişi Dognik Bulls Dolphine — Ukrayna’ya mahsustur
3. Dişi Dognik Bulls Adalinda- Finlandiya’ya mahsustur

American Pit Bull Terrier yavrularının videosu:

Çukur boğa yavrularının çevrimiçi soyağacının düzeni:

Gurur duyduğumuz yavruların ünlü akrabaları:

Çöpün büyükannesi Miller’s Brown Sugar’dır. ABD’de doğdu ve yaşıyor. Başlıklar: ADBA (Amerika) sergi sistemi şampiyonu, UKC (Amerika) sergi sistemi şampiyonu, spor ve antrenman sonuçları: IDTT DHT ID3 ID5 IDWP3 IDWPCH. Ağırlık çekmede şampiyon ve büyük şampiyon. Çeşitli disiplinlerde çukur boğalar için spor yarışmalarının galibi.

Çöpün büyükbabası Miller’s Eye of the Tiga’dır. ABD’de doğdu ve yaşıyor. Başlıklar: ADBA formatındaki sergilerde (Amerika) uzmanlar tarafından çok beğenildi, ağırlık çekme spor müsabakalarında başlıklı. Spor ve antrenman sonuçları: IDTT DHT ID3 ID5

Çöpün büyük amcası, Fonvielle’nin A&N Stuff of Legends namı diğer Boogieman’dır. ABD’de yaşıyor. Bu, tüm planın spor, eğitim ve sergilerde en çok yer alan pitbul teriyeridir.ADBA sisteminde şampiyon, UKC sisteminde şampiyon, sertifikalı terapi köpeği, çeviklik, ağırlık çekme, itaat, çeşitli eğitim türleri, rıhtım dalışı vb.

Anne tarafından atası, efsanevi GR Ch Avdeeva Red Alert ROM 5W’dir. O Bonya’dır. 23 Ağustos 1993’te New York, ABD’de doğdu. 1.5 ayda Rusya’ya ithal edildi. ROM unvanına sahipken (maçlarda) Grand Champion unvanını alan ilk Amerikan Pit Bull Terrier (köpeğin DPCA kurallarına göre belirli sayıda puan kazandığını ve ayrıca bu puanları kazanan ve gösteren çocukları olduğunu gösterir) kendilerini çok ama çok nadiren çukur boğalarından birine verirler) . Maç kariyerinde Şampiyon ve Grandchampion unvanıyla BDT pitbul teriyerleri rekorunun babası. Torunları kendisi gibi çok ünlü köpeklerdir: AVDEEVA’S (YUDGIN) J & J 1xLG, GAVRILOVA’S (I LIFE STAR RED BOY) AGALEK (Ex GR) CH 6xW 1xL, HUAN’S (RRK) DEBRA 2xW, PEPSI TEAM’S HOLLY GR CH 6xW D.O.Y POR , PVM’NİN KIRMIZI IŞIK GR CH 5xW