Pitbulli kutsikad
Müüa ameerika pitbullterjeri kutsikad, kennelis Dognik Bulls. Saadaval on 3 punaste juustega punase ninaga poissi. 1 punaste juustega punase ninaga tüdruk, näos šokolaadimask. Kutsika maksumus on 1500 eurot. Vanus — 10 nädalat. Valmis uutesse kodudesse kolima. Riikidesse ja linnadesse on kohaletoimetamine (meie koerad elavad 20 maailma riigis). Harjutame ka uute omanike isiklikku tulekut nende kutsikale. Näitame kõigile kutsikatele, et nad kõik on terved ja aktiivsed. Tutvustame lapsevanemaid, nende saavutusi näitustel ja spordivõistlustel, treeningutel.
Pitbulli kutsikate vanemad:


Isa toodi USA-st — Millers Wild Storm aka Castle. Spordis ja näitustel pealkirjastatud. Liin Vana perekonna punane nina.


Ema toodi Dagestanist — Dognik Bulls Indiana. Punane hoiatusliin.


Foto pitbulli kutsikatest


Video Dognik Bulls Muturganchik


Kõik kutsikad elavad metsas majas, kõnnivad iga päev, on lumega harjunud, hingavad pidevalt värsket õhku. Neil on tugevad käpad, kuna nad kõnnivad hästi ja söövad superpremiumtoitu (hills puppy lambaliha ja riis). Kennelis suhtlevad kutsikad teiste koertega, mängivad meie naabrite lastega ning läbivad täielikult kutsika esmase sotsialiseerimise. Nad ei karda valju helisid, ilutulestikku, võõraid, autosid jne. Tõelise pitbulli iseloomuga kutsikad, nagu videost näha: nad ripuvad, mängivad kartmatult, hoiavad haaret, neil on surve ja nad sõidavad. Imeilusad tõupuhtad pitbulli kutsikad. Lähimates riikides pole praegu selle paarituse analooge. Tippkvaliteediga pitbulli kutsikad. Vanematel ei ole allergiaid ega muid terviseprobleeme. Stabiilse psüühikaga ema ja isa, piisavad koerad.
Pitbulli kutsikad kolivad oma kodudesse vanuse järgi vaktsineeritud Euroopa veterinaarpassiga, Euroopa loomade andmebaasis registreeritud mikrokiibiga, ADBA tõutunnistusega (American Dog Breeders Association – vanim ja suurim, usaldusväärne tõupuhaste pitbulli kutsikate registreerimise organisatsioon). maailm).
Dognik Bullsi kennelist pitbulli kutsika ostmiseks kirjutage:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls