Pitbulli plussid ja miinused

Ameerika pitbullterjeri tõu eelised:

1. Tegemist on keskmise suurusega koeraga ja seetõttu ei esine tal paljude suurte tõugude liigesehaigusi (nt puusa- ja küünarliigese düsplaasia pole Ameerika pitbullterjeri tõul levinud).

2. Lühikesed juuksed ei vaja täiendavat hoolt – korrastamist, trimmimist ehk täiendavaid aja- ja rahakulusid. Ta vannis, kammis harjaga välja ja koer nagu lihaseline kuju.

3. Pitbullid on kõrge intelligentsiga koerad. Koolitus on nende jaoks lihtne, nad haaravad ja töötlevad uut teavet tõesti käigu pealt.

4. Pitbullidele meeldib mängida. Sinuga, lastega. See võib olla mäng palli või mis tahes mänguasjaga või lihtsalt järele jõudmine ja võidujooks. Pitbullterjer on selline koer, kes «keeb kõike».

5. Pitbullid ei ole allergilised ja võivad seetõttu probleemideta süüa tööstuslikku sööta või looduslikku toitu. Enamikul kääbustõugudel valgetel koertel on palju toiduallergiaid ja seda kogu koera eluea jooksul, pikad 10-15 aastat. Kas soovite sellist valu endale tohutu elukihi jaoks? Parem hankige pitbull koos kõigi selle plussidega ja elage õnnelikult elu lõpuni.

6. Geneetika on pitbulli puhul väga oluline. Seetõttu on pitbulli kutsika ostmine usaldusväärses lasteaias juba paljude positiivsete aspektide tagatis — tervis, piisav psüühika, sugupuu käitumine.

7. Hea pitbulli eelis on see, et ta kuuletub võrdselt kõigile pereliikmetele. See kehtib eriti pitbullterjeri kuulekate emaste kohta.

Ameerika pitbullterjeri tõu miinused:

1. Pitbulli tõu peamiseks puuduseks on see, et nad elavad vaid 10-15 aastat, mitte aga tervet meie elu ning see murrab lõpuks omanike südamed.

2. Pitbullidel on zooagressiivsus ja isased ei saa alati isastega läbi ning mõnikord ei saa kõik emased elada ühegi teise koeraga. Ja pole vahet, kas teisel koeral on kuulekas iseloom või võitluslik iseloom. See sõltub suuresti Ameerika pitbullterjerite aretusliinidest. Kui te pole kindel, et teie valitud ameerika pitbullterjeri kutsikas saab teie pere, kassi ja lapsega läbi, on parem pöörduda professionaalse lasteaeda, kus nad valivad kutsika vastavalt teie soovidele tuntud ja tuttavate seast. tõestatud järglaste vanemad. Dognik Bullsi kennelis pitbulli ostu arutamiseks võite mulle kirjutada või helistada. Kus iganes sa viibid, võid tulla kohtuma meie täiskasvanud koerte ja kutsikatega. Või aitame teil valida kutsika, lähtudes meie paaritustest saadud kogemustest. Oleme oma pitbulle juba korduvalt saatnud 20 riiki üle maailma, seetõttu ei ole ükski vahemaa meile takistuseks, et saaksite stiilse ja töökindla 100% puhtast aretusliinist pitbulli. Täisverelise pitbulli hinnad meie kassikasvatuses varieeruvad 1000 eurost 2200 euroni.

Võta meiega ühendust:

Instagram- dognikbulls

E-post: dognikb@gmail.com