Pitbulli raskuste tõmbamine Eesti

Pitbulli raskuste tõmbamine Eesti

Kaalutõmbamine on spordivõistlus, mille käigus koerad veavad lühikesel distantsil suurt koormat. Tavaliselt on vahemaa 5 meetrit. Koerad näitavad oma jõudu, vastupidavust, tervist. Võistlema lubatakse ainult terved üle 1-aastased koerad.

Kõige rohkem on jõutõmbevõistlustel osalejate seas selleks pitbullid. Pitbull ja raskuste tõmbamine on midagi tugevat, võimsat ja suurejoonelist. Pitbullid näitavad suurimat koefitsienti raskuse tõmbamise võistlustel. Pitbulli kaalu ja koorma suuruse suhe ulatub üle 100 korra.

Ameerika pitbullterjer on uskumatu koeratõug. Nad on võimelised selleks, mida iga teine ​​koer on. Kuid samal ajal on nende tervis palju parem. Nende kontakt omanikuga on palju tugevam.

Eestis toimuvad igal aastal jõutõmbevõistlused. Ameerika pitbullterjerite kenneli «Dognik Bulls» Eesti lõpetajad osalevad pidevalt ja võidavad, võtavad auhindu.

Fotol näed Eestit raskustes pitbulle vedamas. Fotol ainult koerad kennelist Dognik Bulls.

Kui soovite oma pitbulli tõsiselt kaalust alla võtta, laske see kõigepealt veterinaararstil põhjalikult läbi vaadata. Pöörake erilist tähelepanu oma pitbulli luu- ja lihaskonnale ning südame-veresoonkonna süsteemile.

Kui otsid, kust Eestist osta pitbulli kutsikat, kui plaanid, et sinu pitbull hakkab tulevikus tegelema jõutõmbamisega (pitbull weight pulling Estonia), siis võta ühendust meie kenneliga. Aitame teil valida parima kutsika, et kasvatada tulevast tšempioni jõutõmbamises.

Instagrami kenneli kaalu tõmbamine pitbull Estonia— dognikbulls

Meil- dognikb@gmail.com