Pitbullide kasvatajad Eesti

Pitbullide kasvatajad Eesti


Tere tulemast Eestisse tõupuhaste ameerika pitbullterjerite kennelisse. Minu nimi on Veronika Voitovska ja olen kenneli Dognik Bulls aretaja. Meie kenneli kodulehel saate näha pitbulli tõu suurepäraseid esindajaid, mõista põlvnemist (ja mõista, miks sugupuu on pitbulli jaoks oluline) ning ka valida ja osta endale pitbulli kutsikas.
Oleme aastaid aretanud «ülimat Ameerika pitbullterjerit». Esialgu tõi meie lasteaed Euroopasse Ameerikast ja Brasiiliast vana, ajas tõestatud verd. Nendest pitbullidest said meie kenneli ja Ameerika pitbullterjerite aretusliini asutajad. Näitan teile, millised näevad välja tõelised “Dognik Bullsi” Eesti pitbullid:

Olen kindel, et näete erinevust meie pitbullterjerite ja teiste pitbullide vahel. Meie koerad on väga tegusad, kirglikud, armastavad oma omanikku ja armastavad elu. Dognik Bullsi pitbullidel on suurepärased lihased, suured ilusad pead ja stabiilne närvisüsteem. Me reisime palju mööda maailma, käime ameerika pitbullterjerite näitustel ja võistlustel. Samuti viin mina, Veronika Voitovska, sageli läbi näitustel eksameid sertifitseeritud koerajuhina. Võin kindlalt öelda, et Dognik Bullsi pitbullid on väga kvaliteetsed koerad. Oleme Euroopas väga kuulsad pitbullide kasvatajad.
Kasutame oma pitbullide kennelis järgmisi vereliine: OFRN, Lonzo, Jumbo, Red Alert, DDWW. Need on suurepärased pitbullide liinid, tasakaalustatud närvikavaga, julged ja hea tervisega (lisaks on kõik meie kennelis olevad koerad kontrollitud tõugeeniliste haiguste puudumise suhtes ja omavad sertifikaate).
Kui palju kutsikad meie pitbullide kennelis maksavad? Pitbulli kutsika keskmine hind on 1500-2500 eurot. Selle hinna sees on kõige imelisem kutsikas, vanusele vastavad vaktsineerimised, registreeritud mikrokiip, Euroopa veterinaarpass. Lisaks pakume ulatuslikke materjale kutsika toitumise, hariduse ja koolituse kohta algfaasis. See juhend aitab kõigil algajatel omanikel imelist kutsikat õigesti kasvatada.
Milliseid omanikke me oma pitbullide kennel Estonia koertele peame? Inimesed, kellel on stabiilsed peresuhted, stabiilne töökoht ja sissetulek. Inimesed, kes on valmis võtma aega terve ja aktiivse Ameerika pitbullterjeri kasvatamiseks.
Omalt poolt paneme kutsikate kasvatamisse kennelis olles maksimaalselt vaeva ja tähelepanu. See hõlmab varajast sotsialiseerumist teiste koerte, lastega, lapsepõlvest alates neli korda päevas õues jalutamist (alates 1 kuu vanusest sünnist), rihma ja kaelarihma kasutamise õppimist, vannitamist ja küünte lõikamist. Meie lasteaed asub metsas. Seetõttu elavad kutsikad ja täiskasvanud koerad keskkonnasõbralikus kohas.
Pitbulli ostmiseks pitbullide kasvandusest Estonia kirjuta meile. Oma esimeses sõnumis rääkige meile endast ja oma perekonnast:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Meie kennelist pärit pitbullterjerid elavad 25 riigis üle maailma. Vajadusel korraldame kutsika kohaletoimetamise teie riiki ja linna.
Praegu on meie kennelis müügil mitu pitbulli kutsikat. Unistuste koera ostmiseks võtke meiega ühendust.
Lugupidamisega pitbullide kennel Estonia kasvataja ja omanik — Veronika Voitovska.

Pitbullide kasvatajad Eesti