Pitbullide kasvatajad minu lähedal


Ameerika pitbullterjerite kennel “Dognik Bulls”. Meie koerad on Ameerika Pit Bull Terjerite kõige puhtamate ja kuulsamate aretusliinide esindajad. OFRN (USA), Red Alert (USA), Jumbo (Jugoslaavia), Zebo (USA), Lonzo (USA), Boudreaux (USA), DDWW (Ukraina).
Pitbulli kennel “Dognik Bulls” on tuntud üle maailma – meie koerad elavad 25 riigis! Sealhulgas tõu kodumaal — Ameerika Ühendriikides.
Meie Ameerika pitbullterjerid võidavad spordivõistlusi, näitusi ja koolitusi paljudes riikides üle maailma. Kõiki kennelis olevaid koeri on uuritud geneetiliste haiguste puudumise suhtes, mis võivad esineda Ameerika pitbullterjeri tõul.
Fotod meie koertest (minu lähedal asuvad pitbullide kennelid):
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelPitbull terrier kennel American
Meie töö põhimõtted:
Armastus tõu vastu. Kasutame aretuses ainult kvaliteetseid Ameerika pitbulle. Kõik meie pitbullid on Ameerika ADBA sugupuust. Ja need on kõige väärtuslikumad pitbullide sugupuud kogu maailmas. Lõppude lõpuks on see organisatsioon see, kes registreerib ja peab arvestust tõupuhaste pitbullide üle maailmas alates 1909. aastast.
Õpime pidevalt uusi asju ja täiustame oma tööd. Mina kui lasteaia juhataja olen arst. Olen ka sertifitseeritud koertetreener. Ameerika pitbullterjerite näituste kohtunik Euroopa Liidus. Spordivõistluste kohtunik (waitpulling).
Põhiline aretus põhineb puhtal Ameerika verel. Tõime Ameerikast mitu koera. Samuti käime aretamas Ameerika tippkoertega.
Meie kennelist saate osta pitbulli kutsika. Keskmine hind on 1500-2000 eurot. Kohaletoimetamine on saadaval igasse linna ja riiki. Meil on pikaajaline kogemus tarnete alal. Peamine sinu poolt on soov osta kutsikas meie pitbullide kennelis. Ja ka rahaline tasuvus hasartmänguri, laheda, aktiivse pitbullterjeri ostmiseks ja hooldamiseks firmalt “Dognik Bulls”.
Sel aastal on meie kennelis plaanis saada 5 pesakonda Ameerika pitbullterjeri kutsikaid. Võtke meiega ühendust ja ostke oma unistuste kutsikas “pitbull kennelist minu lähedal”.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Lugupidamisega Veronika Voitovska, Ameerika pitbullterjerite kennel “Dognik Bulls”.

Pitbullide koerakuudid minu lähedal