Pitbullterjerite kutsikad Eesti


Kutsikad sündisid Ameerika pitbullterjerite kennelis Poolast põldpaaritusest! Meie Dognik Bulls Godena kasvatati oma kodust 1000 km kaugusel koos uskumatu isase Maximus No Regretsiga.
Müüa 3 isast pitbulli “Pitbullterjeri kutsikad Eesti”:


See on Euroopa Liidus absoluutselt eksklusiivne pitbullide paaritus! Koerte veri «Dognik Bulls» (Ameerika pitbullide aretusliinid), millele on lisatud Poola-Ameerika verd pitbullide kennelist «Maximus kennel»! Euroopas pole nende kutsikate analooge üldse! Müüa targad, ilusad, terved, tõupuhtad Ameerika pitbullterjerid!
Sündis 10. septembril 2023. Kõik kutsikad lähevad 8 nädala pärast uutesse kodudesse. Kutsikad vaktsineeritakse, Euroopa veterinaarpassiga, ADBA tõutunnistusega, registreeritud mikrokiibiga. Kutsikad kasvavad koos lastega, jalutavad palju meie kennelis ja suhtlevad teiste koertega.
Meie pitbullide lähimad sugulased. Vaata, kui ilusad ja tõupuhtad pitbullid need on! Nad on sportlikud, kirglikud, kiired, terved!

Kuidas osta pitbulli Dognik Bullsi kennelist? Kirjuta meile ja räägi endast ja oma perest. Ütle mulle, kas sul on varem koeri olnud? Võib-olla olid sul juba pitbullid? Mitu inimest on teie peres? Kas sul on lapsi? Kas elate kortermajas või eramajas? Jagage kogu olulist teavet. Ja ka teie plaanid kutsika saamiseks meie kennelist (kodukoer või koer näitusteks, sportimiseks). Järgmisena broneerite kutsika, tehes selle eest sissemakse. Tagatisraha on 500 eurot (sellest tuleb kokku kutsika lõpphind — 2000 eurot). Millal sa kutsikale järgi tuled? 8 nädala pärast riigisisene ja 15 nädala pärast, kui tarnitakse välismaale. Meie kennelisse võite tulla isiklikult oma pitbulli kutsikale järgi. Või aitame kohaletoimetamisega. Dognik Bullsi kennelist pärit pitbullterjerid elavad 24 riigis üle maailma!
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Kutsikate isa on Maximus No Regrets. Poola aretus, kus on palju haruldasi Ameerika Lonzo/Boudreaux’ vereliine. Tõstmisvõistlustel tituleeritud: mitu esikohta ADBA-s! Puhas pitbullide tõuhaigusest – ataksiast. Täiesti tervete liigestega – pildid tehtud tulemustega AA ja 00! Tema sugulaste kolmel põlvkonnal on täiuslikud küünar- ja puusaliigesed röntgenpildid. Maximus No Regretsi kogu sugupuul on spordimeistrid.
Kutsikate ema on Dognik Bulls Godena. Väga ilus, aktiivne, intelligentne emane pitbullterjer. See on tema kolmas pitbulli kutsikate pesakond. Eelmises kahes pesakonnas (teistelt isadelt) kasvasid kutsikad terveteks tugevateks, suurepärasteks perekoerteks, sportkoerteks. Ja ka suurepärased koerad Ameerika pitbullterjerite näitustele. Dognik Bulls Godena on läbi vaadatud ja terve. Tal ei ole tõugu geneetilist haigust — «tserebellaarne ataksia». Sündinud imporditud koertest. Tema isa sündis Ameerikas, ema Bulgaarias. Godena kannab endas tihedat OFRN- ja Jumbo-vere kogunemist. Omab täielikku meistrivõistluste sugupuud näitustel, spordivõistlustel ja tööringis. Godena on näitustel osaleja ja võitja. Teeb ka sporti.
Lugupidamisega Ameerika pitbullterjerite kenneli juhataja Veronika Voitovska

Pitbullterjerite kutsikad Eesti