Pitbullterjerite kutsikate broneerimine
2024. aasta märtsi keskel ootame Ameerika pitbullterjerite kutsikate sündi nendelt vanematelt:

Isa: Aventador KMK Rocky Balboa. Toodud Poolast.
Ema: Dognik Bulls Abronia.
Ootame mustade ja punaste kutsikate sündi. Kuna kutsikate isa (Aventador KMK Rocky Balboa) ei kanna geneetiliselt punast nina. See šokolaadikutsikate sünd on võimatu. Kutsikate maksumus sõltub iga kutsika isiklikest omadustest. Hind 1500-2000 eurot. Parimate Ameerika pitbullterjerite kutsikate broneerimine on nüüd avatud.
Isa: Aventador KMK Rocky Balboa. Toodud Poolast. Sündis ameeriklasest isast ja poolakast emast. Kannatab vereliini: hiinlane. Tal on suurepärane sõbralik iseloom, kirglik ja väga vastupidav. Ülevenemaalise pitbullide ja staapide kergejõustikuvõistluse absoluutne võitja. Aasta jooksul 5 korda järjest spordivõistluste absoluutne võitja! Võistlemas on 50–100 pitbulli ja staapi. Venemaa suurimates linnades — Peterburis ja Moskvas. 22 auhinda spordis vaid ühe aastaga! Venemaa kursisõidu ja võidusõiduvõistluste võitja. Koolitatud järgima kõiki kuulekusstandardeid.
Moskvas toimunud erinäituse võitja, hindas ADBA ekspert Luigi John Matha (Itaalia). Sellel näitusel oli 110 pitbulli! Ja ta võitis kõigi seas esikoha! Klassivõitja tõugude erinäitusel Moskvas, hindas Elena Belova (Soome).
Aventador KMK Rocky Balboal puuduvad geneetilised haigused. Ei ole toiduallergiat.
Esile toodud 2019. aasta novembri ADBA väljaande kaanel! See on Ameerika juhtiv Ameerika pitbullterjerite ajakiri. Sai suurepärase hinnangu maailmakuulsa pitbulli kasvataja Tom Garneri alt! Tom Garner on selliste kuulsate pitbulliliinide asutaja nagu Chinaman, Frisco.
Korduvalt aretatud Venemaal ja Hispaanias. Ta annab lastele edasi oma välist välimust, suurepärast psüühikat, põnevust ja pealehakkamist.
Siin on tema laste sporditulemused:
seinaronimine- 410 cm!
kaugushüpe — 580 cm!
a-kaader: 48 punkti minutis!
kõrgushüpe: 225 cm!
Nagu ka üle tõkete hüppamine, coursing, frisbee ja muud spordialad. Üks tema tütardest: üleeuroopalise võistluse 2023 tulemuste järgi tippkoer.

Absoluutselt kõik Aventador vennad ja õed tulid ADBA tšempioniteks ja suurmeistriteks Euroopas (5 legendaarset pitbulli — KMK Bloody Sunday, KMK Hannibal Lecter, KMK Mad Trinity, KMK Madison Lee, KMK Speedy Gonzales)! Euroopas pole ühtegi teist pitbullterjerite pesakonda, mis toodab korraga nii palju ADBA tšempione. Aventadora ema on esimene pitbull Euroopas tiitliga P.O.E – Producer of Excellence! Legendaarne Zwolinski Bullet (sündinud Poola kennelis Forest Hill Kennel). Ainuke Euroopa pitbullterjer, kellel on see Ameerika ADBA tiitel.
Aventador KMK Rocky Balboa kõrgus: 54 cm.Kaal 23 kg.
Fotod pitbullterjerist Aventador KMK Rocky Balboa:

Fotod Aventador lastest (KMK Rocky Balboa):

Ema: Dognik Bulls Abronia.
Sündis Ameerikast toodud isast (Real Deal Chocolates). Mitme riigi meister näitustel ja spordivõistlustel. 4 korda järjest pitbullide erinäituste võitja Ukrainas ja Venemaal. Võistlemas on umbes 100 Ameerika pitbullterjerit. Hüüdnimi: Millers Wild Storm Castle.
Sündis Brasiiliast toodud emalt. Hüüdnimi: Hoffs Banshee.
Dognik Bulls Abronia kannab Ameerika vanimat teadaolevat vereliini OFRN (Old Family Red Nose). Abronial on Euroopa ja Ameerika spordivõistluste täielik meistritõutunnistus. Ja ka koertenäitustel. Abronia vanaonu on maailma tituleerituim pitbullterjer Fonvielle’s A’n’N Stuff of Legends Boogieman.
Dognik Bulls Abronia on Moskvas toimuva konkursi “Gold Cup 2023” võitja. Noorte pitbulli klassis. Sellel näitusel oli umbes 150 pitbullterjerit.
Moskva ja Peterburi spordivõistluste võitja. Sporditulemused:
Kaugushüpe — 550 cm!
Seinaronimine — 370 cm!
Kõrgushüpe — 215 cm!
Ta valmistub läbima mitmeid koolitusstandardeid. Täiesti terve. Tal puuduvad geneetilised haigused. Pole allergiat.
Läbis selgeltnägija testi – soome vaimutesti. Parima tulemusega.
Kõrgus: 48 cm Kaal: 22 kg.
Dognik Bulls Abronia fotod:

Kõik kutsikad registreeritakse Dognik Bulls kennelis. Vaktsineeritud, veterinaarpassiga, ADBA tõutunnistusega, ostu-müügilepinguga.
75% kutsikatest on puhast Ameerika verd! Meie pitbullide kennelis aretus tipptasemel.
Ameerika pitbullterjeri kutsika ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pitbull Aventador. KMK Rocky Balboa. Pitbull kennel KMK. Pit bull kennel Forest Hill Kennel