Pitbullu audzētāji Latvija

Pitbullu audzētāji Latvija


Laipni lūdzam tīršķirnes amerikāņu pitbulterjeru audzētavā Latvijā. Mani sauc Veronika Voitovska un esmu audzētavas Dognik Bulls audzētāja. Mūsu audzētavas mājaslapā var redzēt izcilus pitbulu šķirnes pārstāvjus, izprast ciltsrakstus (un saprast, kāpēc pitbulim ciltsraksti ir svarīgi), kā arī izvēlēties un iegādāties sev pitbula kucēnu.
Daudzus gadus mēs esam audzējuši «galīgo amerikāņu pitbulterjeru». Sākotnēji mūsu audzētava atveda uz Eiropu senas, sen pārbaudītas asinis no Amerikas un Brazīlijas. Šie pitbuli kļuva par mūsu audzētavas un mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzēšanas līnijas dibinātājiem. Parādīšu, kā izskatās īsti pitbuli no “Dognik Bulls” Latvijas:

Esmu pārliecināts, ka jūs redzēsiet atšķirību starp mūsu pitbulterjeriem un citiem pitbulliem. Mūsu suņi ir ļoti vadīti, kaislīgi, mīl savu saimnieku un mīl dzīvi. Dognik Bulls pitbulliem ir lieliski muskuļi, lielas skaistas galvas un stabila nervu sistēma. Mēs daudz ceļojam pa pasauli, apmeklējam amerikāņu pitbulterjeru izstādes un konkursus. Arī es, Veronika Voitovska, bieži veicu pārbaudes suņu izstādēs kā sertificēta kinologa eksperte. Ar pārliecību varu teikt, ka Dognik Bulls pitbulli ir ļoti augstas kvalitātes suņi. Mēs esam ļoti slaveni pitbullu audzētāji Eiropā.
Mēs savā pitbullu audzētavā izmantojam šādas asins līnijas: OFRN, Lonzo, Jumbo, Red Alert, DDWW. Šīs ir izcilas pitbullu līnijas, ar sabalansētu nervu sistēmu, drosmīgi un ar labu veselību (turklāt visi mūsu audzētavas suņi tiek pārbaudīti uz šķirnes ģenētisko slimību neesamību un ir sertifikāti).
Cik maksā kucēni mūsu pitbulu audzētavā? Vidējā pitbula kucēna cena ir 1500-2500 eiro. Šajā cenā iekļauts brīnišķīgākais kucēns, vakcinācijas atbilstoši vecumam, reģistrēts mikročips, Eiropas veterinārā pase. Turklāt mēs nodrošinām plašus materiālus par kucēna uzturu, izglītību un apmācību sākotnējā dzīves posmā. Šī rokasgrāmata palīdz visiem iesācēju īpašniekiem pareizi izaudzināt brīnišķīgu kucēnu.
Kādus saimniekus mēs uzskatām suņiem no mūsu pitbullu audzētavas Latvija? Cilvēki ar stabilām ģimenes attiecībām, stabilu darbu un ienākumiem. Cilvēki, kuri vēlas veltīt laiku, lai audzētu veselīgu un aktīvu amerikāņu pitbulterjeru.
Mēs no savas puses pieliekam maksimālu piepūli un uzmanību kucēnu audzināšanai, kamēr tie atrodas audzētavā. Tas ietver agrīnu socializāciju ar citiem suņiem, bērniem, staigāšanu ārā četras reizes dienā no bērnības (sākot no 1 mēneša vecuma no dzimšanas), pavadas un kaklasiksnas lietošanas apgūšanu, vannošanos un nagu apgriešanu. Mūsu audzētava atrodas mežā. Tāpēc kucēni un pieauguši suņi dzīvo videi draudzīgā vietā.
Lai iegādātos pitbulu pitbulu audzētavā Latvijā, rakstiet mums. Pirmajā ziņojumā pastāstiet mums par sevi un savu ģimeni:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsu audzētavas pitbulterjeri dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Nepieciešamības gadījumā organizējam kucēna piegādi uz Jūsu valsti un pilsētu.
Šobrīd mūsu audzētavā ir pārdošanā vairāki pitbula kucēni. Sazinieties ar mums, lai iegādātos savu sapņu suni.
Ar cieņu, Latvijas pitbullu audzētavas audzētāja un īpašniece — Veronika Voitovska.

Pitbullu audzētāji Latvija