Pitbullu audzētāji pie manis


Amerikāņu pitbulterjeru audzētava “Dognik Bulls”. Mūsu suņi ir tīrāko un slavenāko amerikāņu pitbulterjeru vaislas līniju pārstāvji. OFRN (ASV), Red Alert (ASV), Jumbo (Dienvidslāvija), Zebo (ASV), Lonzo (ASV), Boudreaux (ASV), DDWW (Ukraina).
Pitbullu audzētava “Dognik Bulls” ir pazīstama visā pasaulē – mūsu suņi dzīvo 25 valstīs! Tostarp šķirnes dzimtenē — Amerikas Savienotajās Valstīs.
Mūsu amerikāņu pitbulterjeri uzvar sporta sacensībās, izstādēs un apmācībās daudzās pasaules valstīs. Visi audzētavas suņi ir pārbaudīti, vai nav ģenētisku slimību, kas varētu būt sastopamas amerikāņu pitbulterjera šķirnei.
Mūsu suņu fotoattēli (pitbullu audzētavas netālu no manis):
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelPitbull terrier kennel American
Mūsu darba principi:
Mīlestība pret šķirni. Savā audzēšanā izmantojam tikai augstas kvalitātes amerikāņu pitbullus. Visiem mūsu pitbulliem ir Amerikas ADBA ciltsraksti. Un tie ir visvērtīgākie pitbullu ciltsraksti visā pasaulē. Galu galā tieši šī organizācija reģistrē un veic uzskaiti par tīršķirnes pitbulliem pasaulē kopš 1909. gada.
Mēs pastāvīgi apgūstam jaunas lietas un uzlabojam savu darbu. Es kā bērnistabas vadītāja esmu ārste. Esmu arī sertificēts eksperts suņu treneris. Tiesnesis amerikāņu pitbulterjeru izstādēs Eiropas Savienībā. Sporta sacensību tiesnesis (waitpulling).
Galvenā audzēšana ir balstīta uz tīrām amerikāņu asinīm. Mēs atvedām vairākus suņus no Amerikas. Mēs arī dodamies audzēt ar labākajiem amerikāņu vīriešu kārtas suņiem.
Mūsu audzētavā varat iegādāties pitbula kucēnu. Vidējā cena ir 1500-2000 eiro. Piegāde iespējama uz jebkuru pilsētu un valsti. Mums ir liela pieredze piegādēs. Galvenais no jums ir vēlme iegādāties kucēnu mūsu pitbullu audzētavā. Un arī finansiālā dzīvotspēja azartiska, forša, aktīva pitbulterjera no “Dognik Bulls” iegādei un uzturēšanai.
Šogad mūsu audzētavā ir plānoti 5 amerikāņu pitbulterjeru kucēnu metieni. Sazinieties ar mums un iegādājieties savu sapņu kucēnu no “Pitbullu audzētavas netālu no manis”.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ar cieņu Veronika Voitovska, amerikāņu pitbulterjeru audzētava “Dognik Bulls”.

Pitbullu audzētavas netālu no manis