Pitbullu audzētāji

Audzētavas «Dognik Bulls» pitbuliem ir spēcīgs raksturs, kaislība un dziņa, izcili muskuļi un stabila psihe. Mūsu pitbulli ir audzēti, lai dzīvotu gan pilsētvidē, gan laukos. Dognik Bulls kaķu audzētavas pitbuli dzīvo kopā ar citiem dzīvniekiem un ar bērniem jebkurā vecumā (no 0+ mēnešiem).
Mēs esam oficiāli pitbullu audzētāji. Mūsu vārdi ir Veronika Voitovska un Ihors Havriks. Kopš 2011. gada mums ir darīšana ar amerikāņu pitbulterjeru šķirni. Pitbullu audzētava tika oficiāli reģistrēta ADBA (American Dog Breeders Association) sistēmā.
Mūsu pitbulli ir veseli, bez alerģijām, labi uzstājas sporta sacensībās un izstādēs. Mūsu pitbulu audzētavā «Dognik Bulls» dzimuši Itālijas, Latvijas, Igaunijas, Somijas, Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas čempioni, Multičempioni u.c.
Lūk, kā pieaugušie amerikāņu pitbulterjeri no audzētavas Dognik Bulls izskatās tik skaisti:

Mēs esam pieredzējuši pitbullu audzētāji, mūsu audzēšanas līnijas ir vērstas uz augstākās kvalitātes pitbullu ražošanu, kas atbilst šķirnes standartam.
Vairākas reizes gadā mums ir pitbulu kucēni. No pārošanām audzētavas iekšienē (šādu kucēnu cena ir aptuveni 1500 eiro). Un no pārošanās apmeklējuma (šādu kucēnu cena ir no 2000 eiro, jo mēs paši papildinām un uzlabojam savas audzēšanas līnijas, lai jūs iegūtu ekstraklases pitbulu kucēnus).
Galvenā audzēšana audzētavā tiek veidota uz pitbulliem, kurus vedām no Amerikas, Brazīlijas, Krievijas, Dagestānas. Šīs ir amerikāņu pitbulterjeru sporta un darba līnijas.
Šobrīd mūsu audzētavā ir pārdošanā vairāki kucēni, kā arī rezervācijas topošajiem pitbulu kucēniem.
Lai iegādātos pitbula kucēnu no oficiālajiem audzētavas Dognik Bulls audzētājiem, rakstiet mums. Noteikti pastāstiet par sevi un savu ģimeni pirmajā ziņojumā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Visi kucēni uz jaunām mājām dodas ar elementāru socializāciju (pieradināti pie ielas, kaklasiksnas un pavadas), attārpoti, vakcinēti, ar veterināro Eiropas pasi, ar reģistrētu mikročipu, ar ADBA ciltsrakstiem. Starp citu, visu pitbullu senči no audzētavas Dognik Bulls ir meklējami caur ciltsrakstiem (papīra un tiešsaistes versijās) līdz pat 1800. gadiem.
Ja nevarat ierasties audzētavā personīgi pēc pitbula kucēna, mēs noorganizēsim piegādi. Pitbulls no Dognik Bulls dzīvo 23 valstīs visā pasaulē.

 

Līdzīgi raksti:
Kucēni pitbull Latvija

Pitbullu audzētāji. Pitbullu audzētāji Latvija