Pitbullu audzētava Rīga

Laipni lūgti Amerikas pitbulterjeru audzētavas Rīga mājaslapā — «Dognik Bulls» (reģistrācija ADBA — American Dog Breeders Association).

Kopš 2011. gada mūsu pitbullu audzētava Rīga audzē kvalitatīvus amerikāņu pitbulterjeru mājlopus, izmantojot modernas asins līnijas — Jumbo, ddvv, OFRN, Red Alert.

Audzētavas Dognik Bulls Riga pitbulli ir spēcīgi, atlētiski, veselīgi darba terjeri. Katrs kucēnu metiens mūsu audzētavā ir rūpīgi izplānots un satur neparastu īstu pitbullu populāciju.

Mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā Rīga var iegādāties pitbula kucēnu (Rīga), kura vidējā cena ir 1000-2000 eiro. Katru gadu mēs audzējam vairākas dažādas kuces, saglabājot savu galveno līniju un savu audzēšanas līniju Castlesline. Līnijas dibinātājs ir no Amerikas ievestais vīrietis Millers Wild Storm aka Castle. Viņš tika iegādāts no izcilas Floridas sporta audzētavas (Real Deal Chocolates) un kļuva par lielāko amerikāņu pitbulterjeru tēvu Eiropā. Viņa bērni ir spēcīgi, muskuļoti, ar stabilu psihi, ļoti pārgalvīgi, ar izcilu ēdienu un rotaļu motivāciju. Tomēr viņi ir laipni pret savu ģimeni un ir pilnīgi sociāli droši suņi. Kopā ar kvalitatīvu gēnu komplektu, ekskluzīvu ciltsrakstu jūs iegūstat uzticamu un patiesi uzticamu draugu no Rīgas pitbulu audzētavas.

Lai apspriestu kucēna iegādes iespēju Rīgas pitbulu audzētavā, lai izlemtu, kura kucēna šķirne atbilst jūsu ģimenei un dzīvesveidam, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādītās metodes

Instagram pitbullu audzētava Rīga — dognikbulls

E-pasts Amerikāņu pitbulterjers Rīga — dognikb@gmail.com

Dažu suņu fotogrāfijas no «Dognik Bulls», amerikāņu pitbulterjeri Rīga: