Pitbullu šķirne: raksturs un atsauksmes

Pitbullu šķirne: raksturs un atsauksmes
Kādas asociācijas jums ir ar vārdu «pitbulis»? Spēks, izturība, cīnītājs, agresija, spēks, aizsardzība, žņaugšana. Tās ir asociācijas lielākajai daļai cilvēku, kuri nav pazīstami ar amerikāņu pitbulterjeru šķirni. Biežais izteiciens «pitbull suns no samta un tērauda» raksturo šķirni ļoti ietilpīgi.

Es jums pastāstīšu par patiesajām amerikāņu pitbulterjeru šķirnes īpašībām. Mani sauc Veronika Voitovska un esmu amerikāņu pitbulterjeru audzētavas Dognik Bulls vadītāja.

Pitbuls ir veltīts un uzticīgs savam saimniekam. Pitbuls mīl visu savu «ganāmpulku» bez izņēmuma. Pitbuls ir aktīvs un izturīgs, vairāku stundu pastaiga viņu iepriecinās, un, atgriežoties mājās, viņš gulēs. Varbūt viņš mēģinās gulēt zem jūsu segas. Tas ir atkarīgs no tā, kā jūs paaugstināsit savu pitbulu un ko jūs atļaujat viņam darīt. Pitbulim var būt smaga vai viegla zooagresija. Apsverot pitbula iegādi, jums jāpievērš uzmanība šim faktam. Runājiet ar sava topošā kucēna audzētājiem, cik zooloģiski agresīvi ir viņa vecāki, vecvecāki, kādas ir pitbulu audzēšanas līnijas aiz viņa. Vieglāk to noskaidrot, paņemot kucēnu nevis no rokām, bet gan labi zināmā audzētavā. Piemēram, mēs zinām un runājam par visiem saviem suņiem, par bērniem, ko viņi dāvina, par viņu mazbērniem. Un arī par vecvecākiem (viņi arī dzīvo pie mums), pat par vecvecmāmiņām un vecvectēviem. Jūsu pitbulterjera ciltskoka pārzināšana ir svarīgs solis kucēna izvēlē. Jūs pērkat suni uz daudziem dzīves gadiem, jums jau ir bērni vai piedzims nākotnē, varbūt jums ir kaķis un jums ir jāpārliecinās par iegādātā pitbula psihi. Ja meklējat, kur iegādāties amerikāņu pitbulterjera kucēnu, apskatiet mūsu audzētavas lapu kucēnu sadaļā.

Pitbulli ir viena no veselīgākajām šķirnēm. Viņiem nav brahicefālu problēmu kā buldogiem, viņiem nav sirds problēmu kā dobermaniem, viņiem nav locītavu problēmu, piemēram, canne corso utt. Šķirnei ir vairāki ģenētiskie testi, kas palīdzēs izvairīties no nevēlamu slimību rašanās pēcnācējiem. Atbildīgie audzētāji ziedo asinis vai vaiga epitēliju šīm pārbaudēm īpašām laboratorijām un zina, vai viņu suņi ir veseli, šo slimību pārnēsātāji vai slimi. No tā tie tiek atbaidīti turpmākajā audzēšanā. Visiem amerikāņu pitbulterjera dognik buļļu suņiem tiek veikta ģenētisko slimību pārbaude. Mēs audzējam tikai veselus suņus.

Raksturojot pitbullu šķirni, ir vērts pieminēt spēli – tā ir vēlme iet līdz galam, lai arī ko tas maksātu. Suņi ar izteiktu spēli ir spēcīgi cīnītāji, lieliski spēlētāji, nepārspējami aizsargi. Jā, ir pitbulli bez spēles, tās ir sliktas audzēšanas sekas.

Vai tā ir taisnība, ka pitbulliem ir «žņaugšana»? Pitbulterjeru žokļu stiprums medijos ir nedaudz pārspīlēts, taču tiem ir spēcīgs sakodiens un laba saķere.

Es sniegšu piemēru Dognik Bulls kucēnu pircēju atsauksmēm par pitbullu šķirni:

— Mūsu Ru labi saprotas ar bērniem un kaķi, vidēji aktīvs mājās un uz ielas. Ļoti ērts suns, kurš nebaidās staigāt vakaros.

— Paldies par mūsu pitbullu Malku. Viņš ir bezbailīgs, skaidri pazīst saimniekus un neļaus mums apvainoties. Ļoti aktīvs, mājās viņš cīnās ar putekļu sūcēju un mūsu zeķēm.

– Šiva ir nepasaulīgs suns, viņa atšķiras no visiem mūsu iepriekšējiem suņiem, it kā būtu nākusi no citas planētas. Tver noskaņojumu, spēlē, kad to vēlamies un ir skaidrs nervu sistēmas līdzsvars – bez pārmērīgas agresijas.

Ja jums ir kādi jautājumi par šķirni vai domājat par pitbula kucēna iegādi, sazinieties ar amerikāņu pitbulterjeru Dognik Bulls:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls