Pitbulterjera kucēnu rezervēšana
2024. gada marta vidū mēs gaidām amerikāņu pitbulterjeru kucēnu piedzimšanu no šiem vecākiem:

Tēvs: Aventador KMK Rokijs Balboa. Atvests no Polijas.
Māte: Dognik Bulls Abronia.
Gaidām melnu un sarkanu kucēnu piedzimšanu. Tā kā kucēnu tēvam (Aventador KMK Rocky Balboa) ģenētiski nav sarkana deguna. Šokolādes kucēnu piedzimšana nav iespējama. Kucēnu izmaksas būs atkarīgas no katra kucēna personiskajām īpašībām. Cena 1500-2000 eiro. Tagad ir atvērtas rezervācijas labākajiem amerikāņu pitbulterjera kucēniem.
Tēvs: Aventador KMK Rocky Balboa. Atvests no Polijas. Dzimis no amerikāņu tēva un poļu mātes. Pārnēsā asinslīniju: ķīnietis. Viņam ir izcili draudzīgs raksturs, kaislīgs un ļoti izturīgs. Viskrievijas vieglatlētikas sacensību pitbulliem un štābiem absolūtais uzvarētājs. Absolūtais sporta sacensību uzvarētājs gada laikā 5 reizes pēc kārtas! Sacensībās piedalās no 50 līdz 100 pitbuliem un štābiem. Lielākajās Krievijas pilsētās — Sanktpēterburgā un Maskavā. 22 balvas sportā tikai viena gada laikā! Krievijas kursinga un sacīkšu sacensību uzvarētājs. Apmācīta visos paklausības standartos.
Uzvarētājs īpašā šķirņu izstādē Maskavā, ko vērtēja ADBA eksperts Luidži Džons Matha (Itālija). Tajā izstādē bija 110 pitbulli! Un viņš ieguva pirmo vietu starp visiem! Klases uzvarētājs Speciālajā šķirņu izstādē Maskavā vērtēja Jeļena Belova (Somija).
Aventador KMK Rocky Balboa nav ģenētisku slimību. Nav pārtikas alerģiju.
Piedāvāts uz 2019. gada novembra ADBA izdevuma vāka! Tas ir vadošais amerikāņu pitbulterjeru žurnāls Amerikā. Saņēmis izcilu novērtējumu zem pasaulslavenā pitbullu audzētāja Toma Gārnera! Toms Gārners ir tādu slavenu pitbullu līniju kā Chinaman, Frisco dibinātājs.
Atkārtoti audzēts Krievijā un Spānijā. Viņš nodod bērniem savu ārējo izskatu, lielisko psihi, azartu un dziņu.
Šeit ir viņa bērnu sporta rezultāti:
kāpšana sienā- 410 cm!
tāllēkšana — 580 cm!
a-kadrs: 48 punkti minūtē!
augstlēkšana: 225 cm!
Kā arī lēkšana pāri barjerām, kursings, frisbija un citas sporta disciplīnas. Viena no viņa meitām: top suns pēc Viseiropas sacensību 2023 rezultātiem.

Absolūti visi Aventador brāļi un māsas kļuva par ADBA čempioniem un lielčempioniem Eiropā (5 leģendāri pitbulli — KMK Bloody Sunday, KMK Hannibal Lecter, KMK Mad Trinity, KMK Madison Lee, KMK Speedy Gonzales)! Eiropā nav neviena cita pitbulterjera metiena, kas vienlaikus ražotu tik daudz ADBA čempionu. Aventadoras māte ir pirmais pitbuls Eiropā ar titulu P.O.E — Producer of Excellence! Leģendārais Zwolinski Bullet (dzimis Polijas audzētavā Forest Hill Kennel). Vienīgais Eiropas pitbulterjers ar šo Amerikas ADBA titulu.
Aventador KMK Rocky Balboa augstums: 54 cm.Svars 23 kg.
Pitbulterjera Aventador KMK Rokija Balboa fotoattēli:

Aventador bērnu fotoattēli (KMK Rocky Balboa):

Māte: Dognik Bulls Abronia.
Dzimis no tēva, kas atvests no Amerikas (Real Deal Chocolates). Vairāku valstu čempions izstādēs un sporta sacensībās. 4 reizes pēc kārtas uzvarētājs īpašās pitbullu šķirņu izstādēs Ukrainā un Krievijā. Sacensībās piedalās aptuveni 100 amerikāņu pitbulterjeri. Segvārds: Millers Wild Storm Castle.
Dzimis no mātes, kas atvesta no Brazīlijas. Segvārds: Hoffs Banshee.
Dognik Bulls Abronia ir Amerikas vecākā zināmā asinslīnija OFRN (Old Family Red Nose). Abronijai ir pilni čempionāta ciltsraksti Eiropas un Amerikas sporta sacensībās. Un arī suņu izstādēs. Abronijas vectēvocis ir titulētākais pitbulterjers pasaulē, Fonvielle’s A’n’N Stuff of Legends Boogieman.
Dognik Bulls Abronia ir Maskavas konkursa “Gold Cup 2023” uzvarētājs. Jauno pitbulu klasē. Šajā izstādē bija aptuveni 150 pitbulterjeru.
Uzvarētājs sporta sacensībās Maskavā un Sanktpēterburgā. Sporta rezultāti:
Tāllēkšana — 550 cm!
Kāpšana sienā — 370 cm!
Augstlēkšana — 215 cm!
Viņa gatavojas nokārtot vairākus apmācības standartus. Pilnīgi veselīgi. Nav ģenētisku slimību. Nav alerģiju. Sirds un asinsvadu sistēmas pārbaude: vesels. Rentgena attēli gūžas un elkoņa locītavu displāzijai: absolūti veselas locītavas (rezultāts AA un 00).
Izturējis psihisko pārbaudi — somu garīgo pārbaudi. Ar labāko rezultātu.
Augstums: 48 cm Svars: 22 kg.
Dognik Bulls Abronia fotoattēli:

Visi kucēni tiks reģistrēti audzētavā Dognik Bulls. Vakcinēts, ar veterināro pasi, ar ADBA ciltsrakstiem, ar pirkuma-pārdošanas līgumu.
75% kucēnu ir tīras amerikāņu asinis! Augstākā audzēšana mūsu pitbullu audzētavā.
Lai iegādātos amerikāņu pitbulterjera kucēnu, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pitbull Aventador. KMK Rocky Balboa. Pitbullu audzētava KMK. Pitbullu audzētava Forest Hill Kennel