Pitbulterjera tēviņš audzēšanai


Tēviņš no pitbulu audzētavas Dognik Bulls ir atvērts audzēšanai. Atvests no Amerikas, no Floridas. Dzimis sporta audzētavā “Real Deal Chocolates”.
Ciltsraksta segvārds: Millers Wild Storm aka Castle. Kluba čempions, Ukrainas čempions, Krievijas čempions, četru amerikāņu pitbulterjeru īpašo izstāžu uzvarētājs pēc kārtas! Izstāžu uzvarētājs, ko vērtē pieredzējuši Dienvidslāvijas dogmeņi. Sporta čempions un daudzu sacensību uzvarētājs! Veselība pārbaudīta: ir absolūti veseli iekšējie orgāni, aktīva sperma, un nav šķirnes ģenētisku slimību. Sertifikāti par smadzenīšu ataksijas un tīklenes atrofijas neesamību.
Vairāk nekā 400 amerikāņu pitbulterjeru tēvs. Vectēvs un vecvectēvs lielākajai daļai šīs šķirnes populārāko pitbullu mūsdienās. Viņa bērni ir sporta čempioni. Tāllēkšana — 570 centimetri. Viņi lec 4 metrus augstu (kāpšana pie sienas). Millera savvaļas vētras jeb pils bērni un mazbērni ir absolūtie uzvarētāji pitbulterjeru un Stafordšīras terjeru sacensībās visā Eiropā.
Viņa māte dzimusi Amerikas Savienotajās Valstīs. Ciltsraksta segvārds: Millera brūnais cukurs. Absolūts trīskārtējs čempions svarcelšanā Amerikā! Sporta sacensību uzvarētājs — kāpšana sienā, augstlēkšana, sacīkstes. ADBA un UKC čempions.

Viņa tēvs dzimis Amerikas Savienotajās Valstīs. Ciltsraksta segvārds: Millera Tiga acs. Daudzu sporta sacensību uzvarētājs Amerikā. Nosaukums ADBA.

Viņa onkulis ir pasaulē visvairāk apbalvotais pitbulterjers: sportā, treniņos un izstādēs.

Millers Wild Storm aka Castle ir ADBA (American Dog Breeders Association) ciltsraksti. Neticami kaislīgs, pārliecinošs, spēcīgs, enerģisks vīrietis.
Foto (pitbulterjera tēviņš pārošanai):

Atvērts vaislai tikai mātītēm ar uzticamu un pilnīgu ciltsrakstu. Ar labiem ciltsrakstiem. Ar sasniegumiem sportā vai izstādēs. Ar ģenētiskiem testiem, lai noteiktu Amerikas pitbulterjeru šķirnei raksturīgo slimību neesamību.
Pārošanās cena 1500 eiro.
Kontakti:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pitbulterjera tēviņš audzēšanai