Pitbulterjero patinas veisimui


Patinas iš Dognik Bulls pitbulių veislyno yra atviras veisimui. Atvežtas iš Amerikos, iš Floridos. Gimė sporto darželyje „Real Deal Chocolates“.
Kilmės slapyvardis: Millers Wild Storm aka Castle. Klubo čempionas, Ukrainos čempionas, Rusijos čempionas, keturių Amerikos pitbulterjerų specialiųjų parodų iš eilės nugalėtojas! Patyrusių Jugoslavijos dogmenų vertinamų parodų nugalėtojas. Sporto čempionas ir daugelio konkursų nugalėtojas! Sveikata patikrinta: turi absoliučiai sveikus vidaus organus, aktyvų spermatozoidą, neturi veislės genetinių ligų. Pažymos, kad nėra smegenėlių ataksijos ir tinklainės atrofijos.
Daugiau nei 400 amerikiečių pitbulterjerų tėvas. Daugumos populiariausių šiandienos pitbulių senelis ir prosenelis. Jo vaikai yra sporto čempionai. Šuolis į tolį – 570 centimetrų. Jie šokinėja į 4 metrų aukštį (lipimas į sieną). Miller’s Wild Storm, žinomo kaip pilis, vaikai ir anūkai yra absoliutūs pitbulterjerų ir Stafordšyro terjerų konkursų nugalėtojai visoje Europoje.
Jo motina gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kilmės slapyvardis: Miller’s Brown Sugar. Tris kartus absoliutus svorio traukimo čempionas Amerikoje! Sportinių varžybų nugalėtojas – laipiojimas siena, šuolis į aukštį, lenktynės. ADBA ir UKC čempionas.

Jo tėvas gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kilmės slapyvardis: Millers Eye of the Tiga. Daugelio sporto varžybų Amerikoje nugalėtojas. Pavadinta ADBA.

Jo dėdė yra labiausiai apdovanotas pitbulterjeras pasaulyje: sporte, treniruotėse ir parodose.

Miller’s Wild Storm aka Castle turi ADBA (American Dog Breeders Association) kilmės dokumentus. Neįtikėtinai aistringas, ryžtingas, stiprus, energingas vyras.
Nuotrauka (pitbulterjero patinas kergimui):

Veisimui tinka tik patikimą ir pilną kilmės dokumentą turinčios patelės. Su gera kilme. Su pasiekimais sporte ar parodose. Su genetiniais tyrimais, siekiant nustatyti, ar nėra ligų, būdingų Amerikos pitbulterjerų veislei.
Kergimo kaina 1500 eurų.
Kontaktai:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pitbulterjero patinas veisimui