Pitbulterjeru kucēni Latvija

Pitbulterjeru kucēni Latvija


Kucēni piedzima amerikāņu pitbulterjeru audzētavā no lauka pārošanās Polijā! Mūsu Dognik Bulls Godena tika audzēta 1000 km attālumā no mājām ar neticamu tēviņu Maximus No Regrets.
Pārdodu 3 pitbullu tēviņus “Pitbulterjeru kucēni Latvija”:


Šī ir absolūti ekskluzīva pitbullu pārošanās Eiropas Savienībā! Suņu asinis «Dognik Bulls» (Amerikas pitbullu audzēšanas līnijas) ar poļu-amerikāņu asiņu piedevu no pitbulu audzētavas «Maximus kennel»! Eiropā šiem kucēniem vispār nav analogu! Tie ir gudri, skaisti, veselīgi, tīršķirnes amerikāņu pitbulterjeri!
Dzimis 2023. gada 10. septembrī. Visi kucēni nonāks jaunās mājās pēc 8 nedēļām. Kucēni tiks vakcinēti, ar Eiropas veterināro pasi, ar ADBA ciltsrakstiem, ar reģistrētu mikročipu. Kucēni aug kopā ar bērniem, daudz staigā mūsu audzētavā un komunicē ar citiem suņiem.
Mūsu pitbullu tuvākie radinieki. Paskatieties, cik tie ir skaisti un tīršķirnes pitbulli! Viņi ir atlētiski, kaislīgi, ātri, veselīgi!

Kā iegādāties pitbulu audzētavā Dognik Bulls? Rakstiet mums un pastāstiet par sevi un savu ģimeni. Pastāsti man, vai tev agrāk ir bijuši suņi? Varbūt tev jau bija pitbulli? Cik daudz cilvēku ir tavā ģimenē? Vai jums ir bērni? Vai jūs dzīvojat daudzdzīvokļu mājā vai privātmājā? Dalieties ar visu svarīgo informāciju. Un arī jūsu plāni par kucēnu no mūsu audzētavas (mājas suns vai suns izstādēm, sportam). Pēc tam jūs rezervējat kucēnu, veicot depozītu par to. Depozīts 500 eiro (summējas līdz kucēna gala cenai — 2000 eiro). Kad jūs paņemat kucēnu? Pēc 8 nedēļām valsts iekšienē un pēc 15 nedēļām, ja tā ir piegāde uz ārzemēm. Jūs varat ierasties mūsu audzētavā personīgi, lai paņemtu savu pitbula kucēnu. Vai arī palīdzēsim ar piegādi. Pitbulterjeri no audzētavas Dognik Bulls dzīvo 24 pasaules valstīs!
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Kucēnu tēvs ir Maximus No Regrets. Polijas audzēšana, ar lielu retu amerikāņu Lonzo/Boudreaux asins līniju uzkrāšanos. Titulēts svarcelšanas sacensībās: vairākas pirmās vietas ADBA! Tīrs no pitbullīšu šķirnes slimības — ataksijas. Ir pilnīgi veselas locītavas — bildes uzņemtas ar rezultātiem AA un 00! Trīs viņa radinieku paaudzes ir veikušas perfektu elkoņu un gūžu locītavu rentgena starus. Visā Maximus No Regrets ciltsrakstos ir sporta čempioni.
Kucēnu māte ir Dognik Bulls Godena. Ļoti skaista, aktīva, inteliģenta pitbulterjera mātīte. Šis ir viņas trešais pitbulu kucēnu metiens. Iepriekšējos divos metienos (no citiem tēviem) kucēni izauga par veseliem, spēcīgiem, lieliskiem ģimenes suņiem, sporta suņiem. Un arī lieliski suņi amerikāņu pitbulterjeru izstādēm. Dognik Bulls Godena ir pārbaudīta un ir vesela. Nav šķirnes ģenētiskas slimības — «smadzeņu ataksijas». Dzimis no ievestiem suņiem. Viņas tēvs dzimis Amerikā, māte dzimusi Bulgārijā. Godenai ir blīva OFRN un Jumbo asiņu uzkrāšanās. Ir pilni čempionāta ciltsraksti izstādēs, sporta sacensībās un darba ringā. Godena ir izstāžu dalībniece un uzvarētāja. Arī sporto.
Ar cieņu, Amerikas pitbulterjeru audzētavas vadītāja Veronika Voitovska

Pitbulterjeru kucēni Latvija