Pitbulterjerų šuniukai Lietuva


Šuniukai gimė Amerikos pitbulterjerų veislyne iš kergimo Lenkijoje! Mūsų Dognik Bulls Godena buvo užauginta 1000 km nuo savo namų su neįtikėtinu patinu Maximus No Regrets.
Parduodami 3 pitbulių patinai «pitbulterjerų šuniukai Lietuva»:


Tai absoliučiai išskirtinis pitbulių poravimas Europos Sąjungoje! Šunų kraujas «Dognik Bulls» (amerikietiškos pitbulių veislinės linijos) su lenkiško-amerikietiškojo krauju iš pitbulių veislyno «Maximus kennel»! Šių šuniukų analogų Europoje apskritai nėra! Parduodami protingi, gražūs, sveiki, grynaveisliai amerikiečių pitbulterjerai!
Gimė 2023 m. rugsėjo 10 d. Visi šuniukai į naujus namus keliaus po 8 savaičių. Šuniukai bus paskiepyti, su Europos veterinariniu pasu, su ADBA kilmės dokumentais, su registruota mikroschema. Šuniukai auga su vaikais, daug vaikšto mūsų veislyne, bendrauja su kitais šunimis.
Artimiausi mūsų pitbulių giminaičiai. Pažiūrėkite, kokie gražūs ir grynaveisliai pitbuliai! Jie atletiški, aistringi, greiti, sveiki!

Kaip Dognik Bulls veislyne nusipirkti pitbulį? Parašykite mums ir papasakokite apie save ir savo šeimą. Sakyk, ar anksčiau turėjai šunų? Gal jau turėjote pitbulių? Kiek žmonių yra tavo šeimoje? Ar turi vaiku? Gyvenate daugiabutyje ar privačiame name? Pasidalinkite visa svarbia informacija. Taip pat jūsų planai dėl šuniuko iš mūsų veislyno (naminis šuo ar šuo parodoms, sportui). Tada rezervuojate šuniuką, įmokėdami už jį. Užstatas 500 eurų (prideda iki galutinės šuniuko kainos — 2000 eurų). Kada pasiimsi šuniuką? Po 8 savaičių šalies viduje ir po 15 savaičių, jei pristatoma į užsienį. Galite atvykti į mūsų veislyną asmeniškai pasiimti pitbulo šuniuko. Arba padėsime pristatyti. Pitbulterjerai iš Dognik Bulls veislyno gyvena 24 pasaulio šalyse!
paštas:dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls
Šuniukų tėvas yra Maximus No Regrets. Lenkų veisimas, su daugybe retų Amerikos Lonzo/Boudreaux kraujo linijų sankaupos. Tituluotas sunkiosios atletikos varžybose: kelios pirmosios vietos ADBA! Išvalykite nuo pitbulių veislės ligos — ataksijos. Turi visiškai sveikus sąnarius – nuotraukos darytos su rezultatais AA ir 00! Trys jo giminaičių kartos turi tobulų alkūnės ir klubų sąnarių rentgeno nuotraukas. Visa Maximus No Regrets kilmė turi sporto čempionus.
Šuniukų mama Dognik Bulls Godena. Labai graži, aktyvi, protinga pitbulterjero patelė. Tai jau trečioji jos pitbulių šuniukų vada. Ankstesnėse dviejose vadose (iš kitų tėčių) šuniukai užaugo sveiki, stiprūs, puikūs šeimos šunys, sportiniai šunys. Taip pat puikūs šunys Amerikos pitbulterjerų parodoms. Dognik Bulls Godena buvo ištirta ir yra sveika. Neturi veislės genetinės ligos – „smegenėlių ataksijos“. Gimė iš importuotų šunų. Jos tėvas gimė Amerikoje, mama – Bulgarijoje. Godena turi tankų OFRN ir Jumbo kraujo sankaupą. Turi pilną čempionato kilmę parodose, sporto varžybose ir darbiniame ringe. Godena yra parodų dalyvė ir nugalėtoja. Taip pat sportuoja.
Pagarbiai, Amerikos pitbulterjerų veislyno vadovė Veronika Voitovska

Pitbulterjerų šuniukai Lietuva