Pitbulterjerų šuniukų rezervavimas
2024 m. kovo viduryje tikimės, kad gims amerikiečių pitbulterjerų šuniukai iš šių tėvų:

Tėvas: Aventador KMK Rocky Balboa. Atvežtas iš Lenkijos.
Motina: Dognik Bulls Abronia.
Laukiame juodos ir raudonos spalvos šuniukų gimimo. Kadangi šuniukų tėvas (Aventador KMK Rocky Balboa) genetiškai nenešioja raudonos nosies. Tas šokoladinių šuniukų gimimas neįmanomas. Šuniukų kaina priklausys nuo kiekvieno šuniuko asmeninių savybių. Kaina 1500-2000 eur. Jau dabar galima rezervuoti geriausius amerikiečių pitbulterjerų šuniukus.
Tėvas: Aventador KMK Rocky Balboa. Atvežtas iš Lenkijos. Gimė iš amerikiečio tėvo ir lenkės motinos. Neša kraujo liniją: kinietis. Jis turi puikų draugišką charakterį, aistringą ir labai ištvermingą. Absoliutus visos Rusijos lengvosios atletikos pitbulių ir štabų varžybų nugalėtojas. Absoliutus sporto varžybų nugalėtojas 5 kartus iš eilės per metus! Varžybose dalyvauja nuo 50 iki 100 pitbulių ir štabų. Didžiausiuose Rusijos miestuose – Sankt Peterburge ir Maskvoje. 22 prizai sporte tik per vienerius metus! Rusijos kurso ir lenktynių varžybų nugalėtojas. Išmokytas laikytis visų paklusnumo standartų.
Specialios veislių parodos Maskvoje nugalėtojas, kurį vertino ADBA ekspertas Luigi John Matha (Italija). Toje parodoje buvo 110 pitbulių! Ir jis iškovojo pirmąją vietą tarp visų! Klasės nugalėtoja Specialioje veislių parodoje Maskvoje teisėjavo Elena Belova (Suomija).
Aventador KMK Rocky Balboa neturi genetinių ligų. Neturi alergijos maistui.
Pateikta 2019 m. lapkričio mėn. ADBA leidinio viršelyje! Tai pirmaujantis Amerikos pitbulterjerų žurnalas Amerikoje. Gavo puikų įvertinimą pagal pasaulyje žinomą pitbulių augintoją Tomą Garnerį! Tomas Garneris yra tokių garsių pitbulių linijų kaip Chinaman, Frisco įkūrėjas.
Pakartotinai veisiamas Rusijoje ir Ispanijoje. Jis perteikia vaikams savo išorinę išvaizdą, puikią psichiką, jaudulį ir potraukį.
Štai jo vaikų sportiniai rezultatai:
laipiojimas siena- 410 cm!
šuolis į tolį — 580 cm!
kadras: 48 taškai per minutę!
šuolis į aukštį: 225 cm!
Taip pat šuolių per kliūtis, kurso, frisbio ir kitų sporto šakų. Viena iš jo dukterų: geriausias šuo pagal visos Europos konkurso 2023 rezultatus.

Absoliučiai visi Aventador broliai ir seserys tapo ADBA čempionais ir grandais Europoje (5 legendiniai pitbuliai — KMK Bloody Sunday, KMK Hannibal Lecter, KMK Mad Trinity, KMK Madison Lee, KMK Speedy Gonzales)! Europoje nėra kitos pitbulterjerų vados, kuri vienu metu išaugintų tiek daug ADBA čempionų. Aventadoros motina yra pirmoji pitbulis Europoje, turinti P.O.E – puikios gamintojos titulą! Legendinis Zwolinski Bullet (gimė Lenkijos veislyne Forest Hill Kennel). Vienintelis Europos pitbulterjeras, turintis šį Amerikos ADBA titulą.
Aventador KMK Rocky Balboa ūgis: 54 cm Svoris 23 kg.
Pitbulterjero Aventador KMK Rocky Balboa nuotraukos:

Aventadoro vaikų nuotraukos (KMK Rocky Balboa):

Motina: Dognik Bulls Abronia.
Gimė iš tėvo, parvežto iš Amerikos (Real Deal Chocolates). Kelių šalių čempionas parodose ir sporto varžybose. 4 kartus iš eilės specialių pitbulių veislių parodų Ukrainoje ir Rusijoje nugalėtojas. Varžosi apie 100 amerikiečių pitbulterjerų. Slapyvardis: Millers Wild Storm Castle.
Gimė iš mamos, parvežtos iš Brazilijos. Slapyvardis: Hoffs Banshee.
Dognik Bulls Abronia turi seniausią žinomą Amerikos kraujo liniją OFRN (senosios šeimos raudona nosis). Abronia turi pilną čempionato kilmę Europos ir Amerikos sporto varžybose. Ir taip pat šunų parodose. Abronijos prosenelis yra tituluočiausias pitbulterjeras pasaulyje, Fonvielle’s A’n’N Stuff of Legends Boogieman.
„Dognik Bulls Abronia“ yra „Gold Cup 2023“ konkurso Maskvoje nugalėtojas. Jaunųjų pitbulių klasėje. Šioje parodoje dalyvavo apie 150 pitbulterjerų.
Maskvos ir Sankt Peterburgo sporto varžybų nugalėtojas. Sporto rezultatai:
Šuolis į tolį — 550 cm!
Laipiojimas ant sienos — 370 cm!
Šuolis į aukštį — 215 cm!
Ji ruošiasi išlaikyti kelis mokymo standartus. Visiškai sveika. Genetinių ligų neturi. Alergijų neturi. Širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimas: sveika. Rentgeno nuotraukos dėl klubo ir alkūnės sąnarių displazijos: visiškai sveiki sąnariai (rezultatas AA ir 00).
Išlaikė psichikos testą – suomių psichikos testą. Su geriausiu rezultatu.
Aukštis: 48 cm Svoris: 22 kg.
Dognik Bulls Abronia nuotraukos:

Visi šuniukai bus registruoti Dognik Bulls veislyne. Paskiepytas, su veterinariniu pasu, su ADBA kilmės dokumentais, su pirkimo-pardavimo sutartimi.
75% šuniukų yra gryno amerikietiško kraujo! Geriausias veisimas mūsų pitbulių veislyne.
Norėdami įsigyti amerikiečių pitbulterjero šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pitbull Aventador. KMK Rocky Balboa. Pitbulių veislynas KMK. Pitbulių veislynas Forest Hill Kennel