Pitbulu kucēni

Pitbulu kucēni
Pārdodu amerikāņu pitbulterjeru kucēnus, audzētavā Dognik Bulls. Pieejami 3 sarkanmataini sarkandegunu puikas. 1 sarkanmataina sarkandeguna meitene ar šokolādes masku uz sejas. Kucēna izmaksas ir 1500 eiro. Vecums — 10 nedēļas. Gatavs pārcelties uz jaunām mājām. Ir piegāde uz valstīm un pilsētām (mūsu suņi dzīvo 20 pasaules valstīs). Mēs arī praktizējam jauno saimnieku personīgo ierašanos viņu kucēnam. Mēs parādām visiem kucēniem, ka viņi visi ir veseli un aktīvi. Iepazīstinām vecākus, viņu sasniegumus izstādēs un sporta sacensībās, treniņos.
Pitbulu kucēnu vecāki:


Tēvs tika atvests no ASV — Millers Wild Storm aka Castle. Nosaukts sportā un izstādēs. Līnija Old Family Red Nose.


Māte tika atvesta no Dagestānas — Dognik Bulls Indiana.Red Alert līnija.


Foto no pitbula kucēniem


Video Dognik Bulls Muturgančik


Visi kucēni dzīvo mājā mežā, katru dienu staigā, ir pieraduši pie sniega, pastāvīgi elpo svaigu gaisu. Viņiem ir spēcīgas ķepas, jo viņi labi staigā un ēd superpremium barību (Hills puppy jēru un rīsus). Audzētavā kucēni komunicē ar citiem suņiem, spēlējas ar mūsu kaimiņu bērniem un pilnībā iziet kucēna sākotnējo socializāciju. Viņi nebaidās no skaļām skaņām, uguņošanas, svešiniekiem, automašīnām utt. Kucēni ar īstu pitbula raksturu, kā redzams videoklipā: viņi karājas, spēlējas bezbailīgi, tur tvērienu, spiež un brauc. Krāšņi, tīršķirnes pitbulu kucēni. Tuvākajās valstīs pašlaik nav šīs pārošanās analogu. Augstākās kvalitātes pitbulu kucēni. Vecākiem nav alerģiju vai citu veselības problēmu. Mamma un tētis ar stabilu psihi, adekvātiem suņiem.
Pitbullu kucēni pārceļas uz savām mājām ar vakcināciju pēc vecuma, veterināro Eiropas pasi, Eiropas dzīvnieku datubāzē reģistrētu mikročipu, ADBA ciltsrakstu (American Dog Breeders Association — vecākā un lielākā, uzticamākā organizācija tīršķirnes pitbulu kucēnu reģistrācijai valstī. pasaule).
Lai iegādātos pitbula kucēnu no audzētavas Dognik Bulls, rakstiet:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls