Pocket bully  foto
American Bully «Pocket» tüüpi kennelist Dognik Bulls
Lilla pocket bully foto


Sinine kolmevärviline pocket bully foto


Šokolaadikoti bully foto


Ameerika Bully kennelis Dognik Bulls on nüüd müügil «Pocket Bully» tüüpi kutsikad.
Aretuspaarist: 815 Bully Camp Noise (USA import) x Dognik Bulls Lilibeth (import Venemaalt). Kutsikad on registreeritud ABKC tõuraamatus (tõuraamat), täielikult vaktsineeritud, mikrokiibiga, Euroopa veterinaarpassiga. Müüa 2 tüdrukut: sinine ja lilla.
Kutsikad on täiesti terved, sotsialiseerunud, elavad metsas lasteaias, jalutavad palju, suhtlevad inimeste ja loomadega. Julged, lahked, aktiivsed american bully  «pocekt» tüüpi.
Blue Pocket Bully foto:


Lilac Pocket Bully foto:


Kui soovid osta American Bully kutsikat, kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Müüme ainult parimate Ameerika kiusajate tugevaid ja terveid kutsikaid. Meie koertel ei ole probleeme liigeste, südame ega närvisüsteemiga. Nad osalevad näitustel, ujuvad järvedes, jõgedes, meredes. Nad jooksevad rattaga. Nad elavad ja mängivad koos kenneli teiste koertega. Nad armastavad inimesi, lapsi ja elu ennast! Teie pere on kindlasti veelgi õnnelikum, kui ostate ilusa tõupuhta Ameerika Bully kutsika. Jalutate rohkem värskes õhus, tugevdate suhteid peres, saate endale truu ja pühendunud sõbra — koera.
Kutsume Sind meie kennelisse, tutvume täiskasvanud koertega ja valime endale kutsika. Saage tuttavaks American Bully tõelise tegelaskujuga, vaadake ja puudutage neid otse-eetris.
Palun rääkige esimeses sõnumis endast:
Teie nimi, vanus, elukohariik/linn. Kas teil on koeri ja mis tõug. Kas teil on lapsi ja kui palju. Kas elate korteris või majas? Mida kavatsete oma koeraga teha: lemmikloom, näitusekoer, aretuskoer? Kas mõni teie pere liige on koerte suhtes allergiline? Kas kõik sugulased on valmis ostma American Bully kutsikat? Kas sa tahad poissi või tüdrukut? Mis värvi kutsikat sa tahad?
Kui te ei saa ise kiusatava kutsika valimiseks ja järgi tulla, aitab meie kennel kohaletoimetamisel. Meie koerad elavad 20-s maailma riigis ja takistusi pole.
Lugupidamisega American bully kenneli juhataja Veronika Voitovska.