Pocket bully fotoğrafı
Dognik Bulls köpek kulübesinden «pocket» tipi Amerikan Bully
Leylak pocket bully fotoğrafı


Mavi üç renkli pocket bully fotoğrafı


Çikolata pocket bully fotoğrafı


American Bully köpek kulübesi Dognik Bulls artık satılık «Pocket Bully» tipinde yavrulara sahip.
Damızlık bir çiftten: 815 Bully Camp Noise (ABD ithali) x Dognik Bulls Lilibeth (Rusya ithali). Yavrular ABKC soyağacı defterine (soyağacı), aşıları tam, mikroçipli, Avrupa veteriner pasaportu ile kayıtlıdır. Satılık 2 kız: mavi ve leylak.
Yavrular tamamen sağlıklıdır, sosyalleşir, ormanda bir kreşte yaşar, çok yürür, insanlarla ve hayvanlarla iletişim kurar. «Pocket» tipinde cesur, kibar, aktif Amerikan boğaları.
Mavi pocket bully fotoğrafı:


Leylak pocket bully fotoğrafı:


Bir American Bully yavrusu satın almak istiyorsanız, bize yazın:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Biz sadece en iyi American Bullies’in güçlü, sağlıklı yavrularını satıyoruz. Köpeklerimizin eklem, kalp, sinir sistemi problemleri yoktur. Sergilere katılıyorlar, göllerde, nehirlerde, denizlerde yüzüyorlar. Bisikletle koşuyorlar. Kulübedeki diğer köpeklerle yaşar ve oynarlar. İnsanları, çocukları ve hayatı severler! Güzel bir safkan American Bully yavrusu satın aldığınızda aileniz kesinlikle daha da mutlu olacak. Daha çok temiz havada yürüyecek, aile içindeki ilişkileri güçlendirecek, sadık ve özverili bir arkadaş — bir köpek edineceksiniz.
Sizi çiftliğimize davet ediyoruz, yetişkin köpeklerle tanışın ve kendinize bir köpek yavrusu seçin. American Bully’nin gerçek karakterini tanıyın, canlı görün ve onlara dokunun.
Lütfen ilk mesajda bize kendinizden bahsedin:
Adınız, yaşınız, ikamet ettiğiniz ülke/şehir. Köpeğiniz var mı ve cinsi nedir? Çocuğunuz var mı ve kaç tane? Apartmanda mı yoksa evde mi yaşıyorsunuz? Köpeğinizle ne yapmayı planlıyorsunuz: evcil hayvan, gösteri köpeği, üreme köpeği? Ailenizin herhangi bir üyesinin köpeklere alerjisi var mı? Tüm akrabalar bir American Bully yavrusu almaya hazır mı? Bir erkek mi yoksa bir kız mı istiyorsun? Ne renk köpek yavrusu istiyorsun?
Zorba bir köpek yavrusu seçmek ve almak için kişisel olarak gelemezseniz, çiftliğimiz teslimat konusunda yardımcı olacaktır. Köpeklerimiz dünyanın 20 ülkesinde yaşıyor ve hiçbir engel yok.
Saygılarımla, American bully kulübesi başkanı Veronika Voitovska.