Pocket bully nuotrauka
„Pocket“ tipo american bully iš veislyno Dognik Bulls
Alyvinė pocket bully nuotrauka


Mėlyna trispalvė pocket bully nuotrauka


Šokolado pocket bully nuotrauka


„American Bully“ veislynas Dognik Bulls dabar turi parduoti „Pocket Bully“ tipo šuniukus.
Iš veisimosi poros: 815 Bully Camp Noise (importas iš JAV) x Dognik Bulls Lilibeth (importas iš Rusijos). Šuniukai registruoti ABKC kilmės knygoje (kilmė), pilnai paskiepyti, su mikroschema, su Europos veterinariniu pasu. Parduodamos 2 merginos: mėlyna ir alyvinė.
Šuniukai visiškai sveiki, socializuoti, gyvena miške darželyje, daug vaikšto, bendrauja su žmonėmis ir gyvūnais. Drąsūs, malonūs, aktyvūs „kišeninio“ tipo amerikietiški buliai.
Blue Pocket Bully nuotrauka:


Alyvinė Pocket Bully nuotrauka:


Jei norite įsigyti American Bully šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Parduodame tik stiprius, sveikus šuniukus iš geriausių Amerikos chuliganų. Mūsų šunys neturi problemų su sąnariais, širdimi, nervų sistema. Jie dalyvauja parodose, plaukioja ežeruose, upėse, jūrose. Jie bėga su dviračiu. Jie gyvena ir žaidžia su kitais veislyno šunimis. Jie myli žmones, vaikus ir patį gyvenimą! Jūsų šeima tikrai bus dar laimingesnė, kai nusipirksite gražų grynaveislį American Bully šuniuką. Daugiau vaikščiosite gryname ore, sustiprinsite santykius šeimoje, susikursite ištikimą ir atsidavusį draugą – šunį.
Kviečiame į mūsų veislyną, susipažinti su suaugusiais šunimis ir išsirinkti sau šuniuką. Susipažinkite su tikruoju „American Bully“ personažu, pamatykite ir palieskite juos gyvai.
Pirmoje žinutėje papasakokite apie save:
Jūsų vardas, amžius, gyvenamoji šalis/miestas. Ar turite šunų ir kokios veislės. Ar turite vaikų ir kiek. Gyvenate bute ar name? Ką planuojate veikti su savo šunimi: augintinį, parodinį šunį, veislinį šunį? Ar jūsų šeimos nariai yra alergiški šunims? Ar visi giminaičiai pasiruošę įsigyti Amerikos bully šuniuką? Nori berniuko ar merginos? Kokios spalvos šuniuko norite?
Jei negalite atvykti asmeniškai išsirinkti ir pasiimti bully šuniuko, mūsų veislynas padės pristatyti. Mūsų šunys gyvena 20 pasaulio šalių ir nėra jokių kliūčių.
Pagarbiai American bully veislyno vadovė Veronika Voitovska.