Pocket bully zdjęcie
American Bully w typie «Pocket» z hodowli Dognik Bulls
Liliowe zdjęcie pocket bully


Niebieski trójkolorowy pocket bully zdjęcie


Zdjęcie pocket bully czekolady


Hodowla American Bully Dognik Bulls ma na sprzedaż szczenięta w typie «Pocket Bully».
Z pary hodowlanej: 815 Bully Camp Noise (import z USA) x Dognik Bulls Lilibeth (import z Rosji). Szczenięta są zarejestrowane w księdze rodowodowej ABKC (rodowód), w pełni zaszczepione, z mikroczipem, z europejskim paszportem weterynaryjnym. Do sprzedania 2 dziewczynki: niebieska i liliowa.
Szczenięta są całkowicie zdrowe, zsocjalizowane, mieszkają w lesie w żłobku, dużo chodzą, komunikują się z ludźmi i zwierzętami. Odważne, miłe, aktywne byki amerykańskie w typie „kieszonkowym”.
Zdjęcie Blue Pocket Bully:


Liliowy pocket bully zdjęcie:


Jeśli chcesz kupić szczeniaka rasy American Bully napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Sprzedajemy tylko silne, zdrowe szczenięta od najlepszych amerykańskich Bullies. Nasze psy nie mają problemów ze stawami, sercem, układem nerwowym. Biorą udział w wystawach, pływają w jeziorach, rzekach, morzach. Biegają z rowerem. Mieszkają i bawią się z innymi psami z hodowli. Kochają ludzi, dzieci i samo życie! Twoja rodzina z pewnością będzie jeszcze szczęśliwsza, gdy kupisz pięknego rasowego szczeniaka rasy American Bully. Będziesz więcej spacerować na świeżym powietrzu, wzmocnisz relacje w rodzinie, zyskasz wiernego i oddanego przyjaciela — psa.
Zapraszamy do naszej hodowli, zapoznania się z dorosłymi psami i wybrania szczeniaka dla siebie. Poznaj prawdziwy charakter American Bully, zobacz i dotknij ich na żywo.
W pierwszej wiadomości proszę opowiedz nam o sobie:
Twoje imię i nazwisko, wiek, kraj/miasto zamieszkania. Czy masz jakieś psy i jakiej rasy. Czy masz dzieci i ile. Mieszkasz w mieszkaniu czy w domu? Co planujesz robić ze swoim psem: zwierzakiem, psem wystawowym, psem hodowlanym? Czy ktoś z członków Twojej rodziny ma alergię na psy? Czy wszyscy krewni są gotowi kupić szczeniaka American Bully? Chcesz chłopca czy dziewczynkę? Jakiego koloru chcesz szczeniaka?
Jeśli nie możesz osobiście przyjechać, aby wybrać i odebrać szczeniaka łobuza, nasza hodowla pomoże w dostawie. Nasze psy mieszkają w 20 krajach świata i nie ma dla nas barier.
Z poważaniem, szefowa hodowli American bully, Veronika Voitovska.