Pocket tipa bully foto

Pocket tipa bully foto
American bully «pocket» tipa no audzētavas Dognik Bulls
Ceriņu pocket foto


Zils trīskrāsu pocket bully foto


Šokolādes pocket bully foto


American bully audzētavā Dognik Bulls tagad pārdošanā ir «Pocket Bully» tipa kucēni.
No vaislas pāra: 815 Bully Camp Noise (ASV imports) x Dognik Bulls Lilibeth (Krievijas imports). Kucēni reģistrēti ABKC ciltsgrāmatā (ciltsgrāmatā), pilnībā vakcinēti, mikročipu, ar Eiropas veterināro pasi. Pārdodu 2 meitenes: zila un ceriņi.
Kucēni ir pilnīgi veseli, socializēti, dzīvo mežā bērnudārzā, daudz staigā, komunicē ar cilvēkiem un dzīvniekiem. Drosmīgi, laipni, aktīvi amerikāņu buļļi «kabatas» tipa.
Blue Pocket Bully foto:


Lilac Pocket Bully foto:


Ja vēlies iegādāties American Bully kucēnu, raksti mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mēs pārdodam tikai spēcīgus, veselīgus kucēnus no labākajiem Amerikas kausliniekiem. Mūsu suņiem nav problēmu ar locītavām, ar sirdi, ar nervu sistēmu. Viņi piedalās izstādēs, peldas ezeros, upēs, jūrās. Viņi skrien ar velosipēdu. Viņi dzīvo un spēlējas ar citiem audzētavas suņiem. Viņi mīl cilvēkus, bērnus un pašu dzīvi! Jūsu ģimene noteikti būs vēl laimīgāka, kad iegādāsieties skaistu tīršķirnes American Bully kucēnu. Vairāk staigāsi svaigā gaisā, stiprināsi attiecības ģimenē, iegūsi uzticīgu un uzticīgu draugu – suni.
Aicinām uz mūsu audzētavu, iepazīties ar pieaugušiem suņiem un izvēlēties sev kucēnu. Iepazīsti amerikāņu kauslinieka īsto raksturu, redzi un pieskaries viņiem tiešraidē.
Lūdzu, pirmajā ziņojumā pastāstiet par sevi:
Jūsu vārds, vecums, dzīvesvietas valsts/pilsēta. Vai jums ir suņi un kāda šķirne. Vai jums ir bērni un cik. Vai jūs dzīvojat dzīvoklī vai mājā? Ko jūs plānojat darīt ar savu suni: mājdzīvnieku, izstādes suni, vaislas suni? Vai kādam no jūsu ģimenes locekļiem ir alerģija pret suņiem? Vai visi radinieki ir gatavi iegādāties American Bully kucēnu? Vai tu gribi puisi vai meiteni? Kādā krāsā tu vēlies kucēnu?
Ja nevarat personīgi ierasties, lai izvēlētos un paņemtu bully kucēnu, mūsu audzētava palīdzēs ar piegādi. Mūsu suņi dzīvo 20 pasaules valstīs un nav nekādu šķēršļu.
Ar cieņu, Amerikas kauslinieku audzētavas vadītāja Veronika Voitovska.