Predám šteniatka amerického pitbull teriéra


Predám exkluzívne dievča amerického pitbull teriéra rednose! Z oficiálnej škôlky “DOGNIK BULLS”. Chovateľská stanica je registrovaná u ADBA (American Dog Breeders Association).
Video o šteniatku. Prezývka: Dognik Bulls California:

Video šteniatka na bežiacom páse prvýkrát vo veku 4 mesiacov. Upozorňujeme, že šteniatko sa vôbec nebojí bežiaceho pásu, toho, že je pripútané v postroji, a že má steny po oboch stranách. A skutočnosť, že podlaha pod nohami šteniatka sa trasie. Predám exkluzívne dievča amerického pitbulteriéra rednose! Pre skutočných znalcov pitbulteriéra plemena ADBA. Upozorňujeme tiež, že šteniatko odmeňujeme iba hlasom a tlieskaním rúk. Beží len pre nápad. Toto je skutočná vášeň, jazda a tlak. Nepoužívame jedlo ani hračky na extra motiváciu. Jedná sa o pitbulteriéra najvyššej triedy.

Rodičia našich Dognik Bulls California. Dovezené z Ameriky a Brazílie. Majstri v športe a na výstavách vo viacerých krajinách.

Predám šteniatko American Pitbull Terrier. Prezývka rodokmeňa: Dognik Bulls California. Vek: 4 mesiace. Uši: nekupírované. Farba: čokoládová červená. Zhryz (zuby): nožnicový zhryz (najlepší typ zhryzu pre amerických pitbull teriérov). Rodičia: Millers Wild Storm (Amerika) x Hoffs Banshee (Brazília). Odčervené: 4x. Zaočkované: plne (dve komplexné vakcíny a očkovanie proti besnote). Mikročip: dostupný a zaregistrovaný v databáze domácich zvierat. Pas: Európsky veterinárny pas platný v ktorejkoľvek krajine na svete. Rodokmeň: ABDA, áno. Cena: 1700 eur alebo 2000 dolárov.
Povaha: aktívny, milý, rád chodí, behá s hračkami, miluje pozornosť ľudí.
Pre kúpu šteniatka amerického pitbulteriéra nám napíšte do chovateľskej stanice DOGNIK BULLS:
Instagram: dognikbulls
E-mail: dognikb@gmail.com

Registrácia pre ďalšie šteniatka amerického pitbulteriéra je tiež otvorená. Narodia sa o 2 mesiace. Od troch rôznych chovných párov pitbull teriérov. Cena 2000 eur alebo 2200 dolárov. Doručenie do ktorejkoľvek krajiny sveta. Naši pitbulteriéri žijú v 25 krajinách na rôznych kontinentoch.

Predám šteniatka American Pitbull Terrier, predam šteniatko American Pitbull Terrier, American Pitbull Terrier Rednose.