Prodám štěně ADBA pitbull teriéra


Prodám štěně amerického pitbulteriéra. Barva: čokoládově červená. Dívka. Věk — 4 měsíce. Ve vrhu bylo 8 štěňat. Na prodej je pouze jedna fenka amerického pitbull teriéra.
Pokrevní linie: OFRN (Old Family Red Nose). Tohle je stará americká krev. Silní, výkonní, velmi vášniví pitbulové ADBA.
Otec přivezl z Floridy, USA. Matka byla přivezena z Brazílie. Šampioni. Nemají genetická onemocnění plemene (osobní osvědčení). Více o rodičích si můžete přečíst na jejich osobních stránkách na webu školky. Existuje obrovské množství fotografií, videí, popisů jejich postav a jejich titulů. Rodiče jsou naprosto zdraví američtí pitbulteriéři ADBA.
Rodokmen štěněte pitbulteriéra: ADBA. American Dog Breeders Association je nejstarší a nejspolehlivější organizací, která registruje čistokrevné americké pitbulteriéry.
Jméno štěněte: Dognik Bulls California. Nebude to velké. Roste na holistických potravinách (nejlepší třída průmyslových potravin na světě). Povaha: aktivní, nebojácná, ráda cvičí a chodí na procházky. S velkým potěšením zkoumá svět kolem sebe.
Společně se štěnětem Amerického pitbullteriéra získáte: ADBA rodokmen, Evropský veterinární pas, kompletní škálu očkování a registrovaný mikročip. Návod na péči a výchovu štěněte amerického pitbulteriéra ADBA.
Naše štěně ADBA American Pitbull Terrier je zcela připraveno jít do nové rodiny. Doručení kamkoli na světě. Američtí pitbulteriéři ADBA z chovatelské stanice DOGNIK BULLS žijí ve 25 zemích.


Na fotce je přesné štěně, které je na prodej. Cena 2000 eur (2200 dolarů).
Chcete-li koupit štěně ADBA American Pitbull Terrier:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
S pozdravem majitelka chovatelské stanice amerických pitbulteriérů DOGNIK BULLS Veronika Voitovská. Doktor. Odborný psovod. Zvířecí psycholog.

Prodám štěně ADBA pitbull teriéra, americký pitbul teriér ADBA, chovatelská stanice ADBA pitbull teriér