Psí bouda


Psi a štěňata plemene americký pitbull teriér, americký bully. Naše školka funguje od roku 2011. Chovatelská stanice psů je registrována v systému ADBA u amerických pitbulteriérů. Chovatelská stanice psů je registrována ABKC u American Bullies.
Nejprve vám ukážu naše ideální psy. A až si je zamilujete, řeknu vám o školce víc.
Američtí pitbulteriéři jsou krásní, svalnatí, s dokonalou anatomií:

American Bullies: Pocket, Standard a Classic. Silný, zdravý, laskavý:Co děláme v psí boudě? Všechno to začalo láskou ke psům. Začali jsme navštěvovat cvičiště, výstavy a sportovní akce. Postupem času jsme se s manželem rozhodli otevřít si vlastní psí boudu. Pečlivě jsme vybírali budoucí pejsky do naší chovatelské stanice. Naše hlavní psy jsme přivezli z Ameriky, poté z Evropy a Ruska. Po mnoha letech chovu čistokrevných psů jsme si v chovatelské stanici vytvořili vlastní populaci psů. Všichni naši američtí pitbulteriéři a američtí bullies jsou vynikající psi pro rodiny a pro život s dětmi. Naši psi vítězí ve sportech a na výstavách. Mají také skutečně exkluzivní rodokmeny z těch starých časů. Doby, kdy psi plnili své funkce bezchybně, byly odolné a velmi zdravé.
Pokud sháníte psí boudu a chcete si koupit štěně, pak nás neváhejte kontaktovat. Řekneme vám o rozdílech mezi americkými pitbulteriéry a americkými tyrany. Názorně vám ukážeme, jak vypadají, ukážeme vám stovky videí a fotografií. Poskytneme kompletní poradenství, abychom vám usnadnili rozhodování, jakého psa si chcete pořídit.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pokud jste se ještě nerozhodli pro psí plemeno, doporučuji sledovat naši chovatelskou stanici na Instagramu. Budete sledovat naše psy, užívat si naše úspěchy a mít osobní názor na pitbuly a tyrany z chovatelské stanice Dognik Bulls.

 

Psí bouda. Chovatelská stanice American Bully. Chovatelská stanice amerických pitbull teriérů