Psycholog zwierząt dla psów online

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Cześć. Nazywam się Veronika Voitovska. Pomogę Ci rozwiązać problemy behawioralne Twojego psa.
Kilka słów o moim doświadczeniu i specjalizacji. Jestem terapeutą człowieka. Od 2011 roku prowadzę hodowlę psów poważnych ras: amerykańskich pitbulterierów i amerykańskich bully. Rasy te wymagają dużo uwagi, szkolenia i zrozumienia psychologii zachowań psów. To dzięki moim psom bardziej zainteresowałam się psychologią zwierząt i zaczęłam zgłębiać ją na poziomie zawodowym. Całą swoją wiedzę wykorzystuję zarówno na moich prywatnych psach (jest ich 15), jak i na szczeniętach z mojej hodowli. Doradzam absolwentom mojej hodowli oraz innym osobom posiadającym psy innych ras. Jestem certyfikowanym treserem psów (certyfikowanym na Ukrainie) i certyfikowanym kursem dobrostanu zwierząt (Unia Europejska). Jestem także sędzią wystaw specjalnych rasy American Pit Bull Terrier w Europie.
Krótko mówiąc, mam wiele osobistych doświadczeń oraz doświadczenie w pracy z innymi psami. Dlatego pomogę Ci rozwiązać problemy, które Cię nurtują. Powiem Ci jak postępować z psem, kiedy i jak reagować oraz jak prawidłowo eliminować określone zachowania. Jak zrozumieć pierwotną przyczynę lęków i niepożądanych zachowań u szczenięcia lub psa? I jak na to wpłynąć. Pracuję jako zoopsycholog online z konsultacjami poprzez zoom i skype.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika Voitovska
Główne pytania, które ludzie mi zadają:
1. Zrozum przyczynę niepożądanego zachowania szczenięcia/psa i usuń ją.
2. Jak usunąć agresję u szczeniaka/psa. Pomogę dwóm lub większej liczbie zwierząt nauczyć się żyć razem.
3. Jak uwolnić psa/szczeniaka od stresu. Na przykład z powodu lęku separacyjnego.
4. Jak usunąć agresję u szczeniaka/psa w stosunku do obcych na ulicy.
5. Naucz swojego psa podnosić wszystko z ziemi podczas spaceru. Śmieci, odchody, butelki, torby.
6. Odzwyczaj szczenię lub dorosłego psa od chodzenia do toalety w domu i smarowania podłóg i ścian.
7. Przestań marudzić pod drzwiami, uderzać w drzwi łapami i pazurami oraz podgryzać drzwi.
Pomagam rozwiązywać problemy behawioralne zwierząt. Rozumiejąc specyfikę psiej psychiki i jej fizjologię, odkryję dokładnie, gdzie występują odchylenia od normy i pomogę je skorygować.
Aby całkowicie rozwiązać problem, może być konieczna jedna lub więcej konsultacji z psychologiem zwierząt domowych online. Koszt jednej konsultacji: 30 minut = 50 euro.
Przed konsultacją będę potrzebować od Ciebie szczegółowej historii dotyczącej problemu (jak widzisz ten problem i co chcesz w rezultacie uzyskać). Oraz filmik przedstawiający problem. Czasami właściciele widzą problem w jednej rzeczy, ale ja, jako specjalista, widzę, że problem jest zupełnie inny.
Aby umówić się na konsultację, skontaktuj się ze mną w dogodny dla Ciebie sposób:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konsultacje prowadzę w języku angielskim lub rosyjskim.
Pozdrawiam, Veronika Voitovska

Veronika Voitovska with puppiesDog cynolog online