recenzie American Bully

recenzie American Bully
Sme jedna z najväčších chovateľských staníc American Bully v Európe — Dognik Bulls. Dnes budeme hovoriť o téme: recenzie American Bully.


Najlepší spôsob, ako povedať o American Bullies, je z recenzií našich majiteľov chovateľských staníc.
1. Kristína, majiteľka amerického Bullyho z chovateľskej stanice Dognik Bulls. Moskva, Rusko.
„Milujem svojho amerického tyrana viac ako ktokoľvek iný. Je to veľmi cool pes. A vo výbornom zdraví. Alergie nemáme. Každých šesť mesiacov robíme ultrazvuk srdca, robíme všeobecný krvný test a biochemický krvný test — pes je úplne zdravý. Má pevné zdravé kĺby, dobré dýchanie, vytrvalosť na úrovni pitbulteriéra. A je veľmi pekná.»
2. Inga, majiteľka amerického Bullyho z chovateľskej stanice Dognik Bulls. Írsko.
„Naša Ache rada pozerá televíziu, najmä relácie so zvieratami. Miluje chodiť a spať v posteli s mojou dcérou. Veľmi sa podobá na svojho otca z Illinois a som rád. Chceli sme, aby naše šteniatko vyrastalo ako otec. Škôlka pomohla vybrať šteniatko zo správneho párenia, už od detstva nám hovoril, aké šteniatko potrebujeme. Teraz si spolu užívame každý deň.»
3. Tatyana, majiteľka American Bully z chovateľskej stanice Dognik Bulls. Ukrajina.
„Náš Stallone je dokonalý. Je silný, rýchly, odolný. Chodíme s ním na výstavy a zúčastňujeme sa športových súťaží silných psov. Celú našu rodinu má veľmi rád. Vie, ako sa chrániť. Vôbec nemá rád rybie hlavy, ale miluje ryby. Dokonca sme ho dvakrát odchovali a narodili sa nám nádherné šteniatka. Ďakujem za takého krásneho, čistokrvného psa.”
4. Marina, majiteľka amerického Bullyho z chovateľskej stanice Dognik Bulls.
„Beha je skvelý pes. Je vreckového typu, ale veľmi pohyblivá a aktívna. Na ulici sú priatelia s inými psami, ľuďmi, deťmi. Nie sú s ňou žiadne problémy. Je vhodná do akéhokoľvek priemyselného jedla, napriek tomu, že má modrú farbu. Keď som si práve hľadal šteniatko, dočítal som sa, že modré americké býky majú často alergie. Ale mali sme šťastie s chovateľskou stanicou aj so psíkom. Beha vyhrala niekoľko výstav, porodila vrh šteniatok.“
Chcel by som sa poďakovať všetkým majiteľom našich psíkov. Z lásky k vašim miláčikom, za starostlivosť o ne. Za to, že sme sa nepomýlili, keď sme im predali šteniatka.
Recenzie American Bully nie sú len článkom, je to príbeh o veľkej a priateľskej nadnárodnej rodine Dognik Bulls.
Ak sa chcete dozvedieť viac o plemene American Bully alebo si kúpiť šteniatko American Bully, napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls