recenzje American Bully
Jesteśmy jedną z największych hodowli American Bully w Europie — Dognik Bulls. Dzisiaj porozmawiamy na ten temat: recenzje American Bully.


Najlepszym sposobem na opowiedzenie o American Bullies są recenzje właścicieli naszych hodowli.
1. Kristina, właścicielka rasy American Bully z hodowli Dognik Bulls. Moskwa, Rosja.
„Kocham mojego American Bully bardziej niż ktokolwiek inny. Jest bardzo fajnym psem. I w doskonałym zdrowiu. Nie mamy alergii. Co pół roku robimy USG serca, robimy ogólne badanie krwi i biochemiczne — pies jest całkowicie zdrowy. Ma mocne zdrowe stawy, dobry oddech, wytrzymałość na poziomie pitbulteriera. I jest bardzo ładna”.
2. Inga, właścicielka rasy American Bully z hodowli Dognik Bulls. Irlandia.
„Nasz Ache uwielbia oglądać telewizję, zwłaszcza programy ze zwierzętami. Uwielbia spacery i spanie w łóżku z moją córką. Wygląda bardzo podobnie do swojego taty z Illinois i jestem zadowolony. Chcieliśmy, aby nasz szczeniak rósł jak tata. W żłobku pomógł wybrać szczeniaka z odpowiedniego krycia, już od najmłodszych lat podpowiadał jakiego szczeniaka potrzebujemy. Teraz cieszymy się każdym dniem razem.”
3. Tatiana, właścicielka amerykańskiego Bully z hodowli Dognik Bulls. Ukraina.
„Nasz Stallone jest doskonały. Jest silny, szybki, wytrzymały. Jeździmy z nim na wystawy i bierzemy udział w zawodach sportowych dla silnych psów. Bardzo kocha całą naszą rodzinę. Wie, jak chronić. W ogóle nie lubi rybich głów, ale uwielbia ryby. Wyhodowaliśmy go nawet dwa razy i mieliśmy wspaniałe szczenięta. Dziękuję za tak pięknego, rasowego psa.”
4. Marina, właścicielka rasy American Bully z hodowli Dognik Bulls. Ukraina
„Beha to wspaniały pies. Jest w typie kieszonkowym, ale bardzo mobilna i aktywna. Na ulicy przyjaźni się z innymi psami, ludźmi, dziećmi. Nie ma z nią żadnych problemów. Nadaje się do każdej przemysłowej żywności, pomimo tego, że ma niebieski kolor. Kiedy właśnie szukałam szczeniaka, przeczytałam, że niebieskie byki amerykańskie często mają alergie. Ale mieliśmy szczęście z budą iz psem. Beha wygrała kilka wystaw, urodziła miot szczeniąt.”
Dziękuję wszystkim właścicielom naszych psów. Z miłości do swoich zwierzaków, za opiekę nad nimi. Za to, że nie popełniliśmy błędu sprzedając im szczenięta.
Recenzje American Bully to nie tylko artykuł, to opowieść o dużej i przyjaznej wielonarodowej rodzinie Dognik Bulls.
Aby dowiedzieć się więcej o rasie American Bully lub kupić szczeniaka American Bully, napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls