Rezervace štěňat pitbull teriéra
V polovině března 2024 očekáváme narození štěňat amerického pitbulteriéra od těchto rodičů:

Otec: Aventador KMK Rocky Balboa. Dovezeno z Polska.
Matka: Dognik Bulls Abronia.
Očekáváme narození černých a červených štěňátek. Jelikož otec štěňat (Aventador KMK Rocky Balboa) geneticky nenosí červený nos. To narození čokoládových štěňat je nemožné. Cena štěňat bude záviset na osobních vlastnostech každého štěněte. Cena 1500-2000 eur. Nyní jsou otevřeny rezervace pro nejlepší štěňata amerického pitbull teriéra.
Otec: Aventador KMK Rocky Balboa. Dovezeno z Polska. Narodil se americkému otci a polské matce. Nese pokrevní linii: Číňan. Má vynikající přátelskou povahu, vášnivý a velmi odolný. Absolutní vítěz celoruské atletické soutěže pitbulů a štábů. Absolutní vítěz sportovních soutěží 5x za rok! V soutěži je od 50 do 100 pitbulů a štábů. V největších městech Ruska — Petrohrad a Moskva. 22 cen ve sportu za jediný rok! Vítěz ruských coursingových a dostihových soutěží. Cvičen ve všech standardech poslušnosti.
Vítěz speciální výstavy plemen v Moskvě posuzoval odborník ADBA Luigi John Matha (Itálie). Na té výstavě bylo 110 pitbulů! A mezi všemi vyhrál první místo! Vítěz třídy na Speciální výstavě plemen v Moskvě posuzovala Elena Belova (Finsko).
Aventador KMK Rocky Balboa nemá žádné genetické onemocnění. Nemá žádné potravinové alergie.
Vyskytuje se na obálce věstníku ADBA z listopadu 2019! Je to přední americký časopis o Pitbulteriérech v Americe. Získal vynikající hodnocení od světoznámého chovatele pitbulů — Toma Garnera! Tom Garner je zakladatelem takových slavných linií pitbulů jako Chinaman, Frisco.
Opakovaně chován v Rusku a Španělsku. Dětem předává svůj vnější vzhled, výbornou psychiku, vzrušení a drive.
Zde jsou sportovní výsledky jeho dětí:
lezení na stěně- 410 cm!
skok do dálky — 580 cm!
a-snímek: 48 bodů za minutu!
skok vysoký: 225 cm!
Stejně tak skákání přes překážky, coursing, frisbee a další sportovní disciplíny. Jedna z jeho dcer: nejlepší pes podle výsledků celoevropské soutěže 2023.

Absolutně všichni bratři a sestry Aventadorové se stali šampiony a velkými šampiony ADBA v Evropě (5 legendárních pitbulů — KMK Bloody Sunday, KMK Hannibal Lecter, KMK Mad Trinity, KMK Madison Lee, KMK Speedy Gonzales)! V Evropě neexistuje žádný jiný vrh pitbulteriérů, který by vyprodukoval tolik šampionů ADBA současně. Matka Aventadory je první pitbul v Evropě s titulem P.O.E — Producer of Excellence! Legendární Zwolinski Bullet (narozen v polské chovatelské stanici Forest Hill Kennel). Jediný evropský pitbull teriér s tímto americkým titulem ADBA.
Výška Aventadora KMK Rocky Balboa: 54 cm.Váha 23 kg.
Fotky pitbulteriéra Aventador KMK Rocky Balboa:

Fotografie dětí Aventadora (KMK Rocky Balboa):

Matka: Dognik Bulls Abronia.
Narozen od otce přivezeného z Ameriky (Real Deal Chocolates). Šampion několika zemí na výstavách a sportovních soutěžích. 4x v řadě vítěz speciálních výstav plemen pro pitbuly na Ukrajině a v Rusku. Soutěží asi 100 amerických pitbulteriérů. Přezdívka: Millers Wild Storm Castle.
Narodil se matce přivezené z Brazílie. Přezdívka: Hoffs Banshee.
Dognik Bulls Abronia nese nejstarší známou krevní linii Ameriky, OFRN (Old Family Red Nose). Abronia má kompletní mistrovský rodokmen v evropských a amerických sportovních soutěžích. A také na výstavách psů. Abroniin prastrýc je nejoznačenější pitbulteriér na světě, Fonvielle’s A’n’N Stuff of Legends Boogieman.
Dognik Bulls Abronia je vítězem soutěže „Gold Cup 2023“ v Moskvě. Ve třídě mladých pitbullů. Na této výstavě bylo asi 150 pitbulteriérů.
Vítěz sportovních soutěží v Moskvě a Petrohradu. Sportovní výsledky:
Skok do dálky — 550 cm!
Lezení na stěně — 370 cm!
Skok vysoký — 215 cm!
Připravuje se na složení několika výcvikových standardů. Naprosto zdravé. Nemá žádné genetické choroby. Nemá žádné alergie. Vyšetření kardiovaskulárního systému: zdravý. RTG snímky pro dysplazii kyčelních a loketních kloubů: absolutně zdravé klouby (výsledek AA a 00).
Prošel psychickým testem – finským mentálním testem. S nejlepším výsledkem.
Výška: 48 cm Hmotnost: 22 kg.
Fotografie Dognik Bulls Abronia:

Všechna štěňátka budou zapsána v chovatelské stanici Dognik Bulls. Očkovaná, s veterinárním pasem, s ADBA rodokmenem, s kupní a prodejní smlouvou.
75% štěňat je čistá americká krev! Špičkový chov v naší chovatelské stanici pitbulů.
Chcete-li koupit štěně amerického pitbulteriéra, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pitbull Aventador. KMK Rocky Balboa. Chovatelská stanice pitbullů KMK. Chovatelská stanice pitbulů Forest Hill Kennel