Rezervácia šteniatok pitbull teriéra
V polovici marca 2024 očakávame narodenie šteniatok amerického pitbulteriéra od týchto rodičov:

Otec: Aventador KMK Rocky Balboa. Dovezené z Poľska.
Matka: Dognik Bulls Abronia.
Očakávame narodenie čiernych a červených šteniatok. Keďže otec šteniatok (Aventador KMK Rocky Balboa) geneticky nenosí červený nos. To narodenie čokoládových šteniatok je nemožné. Náklady na šteniatka budú závisieť od osobných vlastností každého šteniatka. Cena 1500-2000 eur. Teraz sú otvorené rezervácie pre najlepšie šteniatka amerického pitbull teriéra.
Otec: Aventador KMK Rocky Balboa. Dovezené z Poľska. Narodil sa americkému otcovi a poľskej matke. Nesie pokrvnú líniu: Číňan. Má vynikajúcu priateľskú povahu, vášnivý a veľmi odolný. Absolútny víťaz celoruskej atletickej súťaže pitbulov a palíc. Absolútny víťaz športových súťaží 5-krát za rok! V súťaži je od 50 do 100 pitbulov a štábov. V najväčších mestách Ruska — Petrohrad a Moskva. 22 cien v športe len za jeden rok! Víťaz ruských coursingových a dostihových súťaží. Vycvičený vo všetkých štandardoch poslušnosti.
Víťaz špeciálnej výstavy plemien v Moskve posudzoval odborník ADBA Luigi John Matha (Taliansko). Na tej výstave bolo 110 pitbulov! A spomedzi všetkých vyhral prvé miesto! Víťaz triedy na Špeciálnej výstave plemien v Moskve posudzovala Elena Belova (Fínsko).
Aventador KMK Rocky Balboa nemá žiadne genetické choroby. Nemá žiadne potravinové alergie.
Uvádza sa na obálke vestníka ADBA z novembra 2019! Je to popredný americký časopis o Pitbulteriéroch v Amerike. Získal vynikajúce hodnotenie od svetoznámeho chovateľa pitbulla — Toma Garnera! Tom Garner je zakladateľom takých slávnych línií pitbulla ako Chinaman, Frisco.
Opakovane chované v Rusku a Španielsku. Deťom sprostredkúva svoj vonkajší vzhľad, výbornú psychiku, vzrušenie a drive.
Tu sú športové výsledky jeho detí:
lezenie na stene- 410 cm!
skok do diaľky — 580 cm!
a-frame: 48 bodov za minútu!
skok do výšky: 225 cm!
Rovnako ako skákanie cez prekážky, coursing, frisbee a iné športové disciplíny. Jedna z jeho dcér: top pes podľa výsledkov celoeurópskej súťaže 2023.

Absolútne všetci bratia a sestry Aventadorovci sa stali šampiónmi a veľkými šampiónmi ADBA v Európe (5 legendárnych pitbulov — KMK Bloody Sunday, KMK Hannibal Lecter, KMK Mad Trinity, KMK Madison Lee, KMK Speedy Gonzales)! V Európe neexistuje žiadny iný vrh pitbulteriéra, ktorý by vyprodukoval toľko šampiónov ADBA súčasne. Mama Aventadory je prvým pitbullom v Európe s titulom P.O.E — Producer of Excellence! Legendárny Zwolinski Bullet (narodený v poľskej chovateľskej stanici Forest Hill Kennel). Jediný európsky pitbull teriér s týmto americkým titulom ADBA.
Výška Aventadora KMK Rocky Balboa: 54 cm Hmotnosť 23 kg.
Fotografie pitbulteriéra Aventador KMK Rocky Balboa:

Fotografie detí Aventadora (KMK Rocky Balboa):

Matka: Dognik Bulls Abronia.
Narodený od otca privezeného z Ameriky (Real Deal Chocolates). Šampión viacerých krajín na výstavách a športových súťažiach. 4x za sebou víťaz špeciálnych výstav plemien pre pitbulov na Ukrajine a v Rusku. Súťaží asi 100 amerických pitbulteriérov. Prezývka: Millers Wild Storm Castle.
Narodil sa matke privezenej z Brazílie. Prezývka: Hoffs Banshee.
Dognik Bulls Abronia nesie najstaršiu známu americkú krvnú líniu OFRN (Old Family Red Nose). Abronia má úplný majstrovský rodokmeň v európskych a amerických športových súťažiach. A tiež na výstavách psov. Abroniin prastrýko je najoznačenejší pitbulteriér na svete, Fonvielle’s A’n’N Stuff of Legends Boogieman.
Dognik Bulls Abronia je víťazom súťaže „Zlatý pohár 2023“ v Moskve. V triede mladých pitbullov. Na tejto výstave bolo asi 150 pitbulteriérov.
Víťaz športových súťaží v Moskve a Petrohrade. Športové výsledky:
Skok do diaľky — 550 cm!
Lezenie po stene — 370 cm!
Skok do výšky — 215 cm!
Pripravuje sa na absolvovanie niekoľkých tréningových štandardov. Absolútne zdravé. Nemá genetické choroby. Nemá žiadne alergie. Vyšetrenie kardiovaskulárneho systému: zdravé. Röntgenové snímky pre dyspláziu bedrových a lakťových kĺbov: absolútne zdravé kĺby (výsledok AA a 00).
Absolvoval psychický test – fínsky mentálny test. S najlepším výsledkom.
Výška: 48 cm Hmotnosť: 22 kg.
Fotografie Dognik Bulls Abronia:

Všetky šteniatka budú zapísané v chovateľskej stanici Dognik Bulls. Zaočkovaný, s veterinárnym pasom, s ADBA rodokmeňom, s kúpno-predajnou zmluvou.
75% šteniatok je čistá americká krv! Špičkový chov v našej chovateľskej stanici pitbulla.
Ak si chcete kúpiť šteniatko amerického pitbulteriéra, napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pitbull Aventador. KMK Rocky Balboa. Chovateľská stanica pitbulla KMK. Chovateľská stanica pitbulla Forest Hill Kennel