Розплідник американських буллі ABKC

Розплідник американських буллі ABKC


Американські буллі з розплідника «Dognik Bulls» мають доброзичливий характер та любов до своєї родини. У них хороші мізки, відмінна нервова система та сильна прихильність до господарів. Наша лінія розведення американських буллі ABKC розроблена для отримання здорових, активних, надійних, добрих собак у типі «покет», «стандарт», «класик». Для життя в сім’ї, спортивних змагань на аматорському рівні, виставок по всьому світу (у системі ABKC, FCI тощо).
Тільки наша програма розведення, заснована на американських буллі екстра-класу, може дати подібний відмінний результат.
Виробники в наш розплідник американських буллі ABKC були привезені з Америки, Італії, Росії. Ось приклад дорослих американських буллі з розплідника «Dognik Bulls». Зверніть увагу, що у наших собак хороші міцні суглоби лап, широкі ніздрі (наші американські буллі дихають, а не задихаються як собаки з вузькими ніздрями), гармонійна будова тіла (немає собак з екстримальними розмірами та непропорційних).


Ми не шкодуємо часу та грошей на розвиток нашого розплідника та наших собак. Тому ми привезли (і продовжуємо привозити) найкращих американські буллі з усього світу. Ми щороку обстежуємо наших буллі у ветеринара. Ми здаємо всі породні генетичні випробування. Американські буллі нашої особистої вищої якості можна купити тільки у нас, в розпліднику «Dognik Bulls» ABKC.
Якісне розведення американських буллі ABKC – це не рулетка! Це прорахована та з усіх боків проаналізована система. Як отримувати тільки здорових собак (якісні батьки+ обстеження зі здоров’я та досвід у розведенні собак). Як отримувати собак із стабільною нервовою  системою.
Використовуючи наші знання та досвід, ми отримуємо завжди стабільно добрих цуценят американського буллі. А якщо прибрати з цієї піраміди знань хоч один інгредієнт, то хороших цуценят народжуватиметься лише один або два з цілого посліду в 5-10 цуценят. Тому для покупців так важливо вибирати старий, з гарною репутацією та знаннями розплідник американських буллі ABKC. Щоб купити цуценя та все життя насолоджуватися шикарним собакою.
Наші собаки — чемпіони в системі ABKC, FCI, чемпіони різних країн в інших організаціях. Також американські буллі з розплідника «Dognik Bulls» беруть участь і виграють у спортивних змаганнях з вейтпулінгу, рейсингу, long jump, high jump тощо.
На даний момент у розпліднику американських буллі ABKC є цуценята на продаж. Середня ціна цуценя американського буллі ABKC у нашому розпліднику — 2000 євро. Є доставка до будь-якої країни світу (наші собаки вже живуть у 25 країнах).


Напишіть нам і розкажіть про себе. Також розкажіть кого ви хочете — хлопчика чи дівчинку, забарвлення тощо.
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
З повагою, власниця розплідника американських буллі ABKC-Veronika Voitovska.

Розплідник американських буллі ABKC