Розплідник американських буллі Київ

Розплідник американських буллі Київ

Раді бачити вас на сторінці розплідника американських буллі Київ Dognik Bulls.

Спочатку наш розплідник спеціалізувався на собаках породи американський пітбультер’єр. У 2016 році ми також почали займатися розведенням чудової породи американський буллі.

Ми підібрали собак у типі «покет» та «стандарт» для нашого майбутнього поголів’я. Собаки для розплідника американських буллі Київ привезли з Америки, Італії, Росії. Спочатку ми привезли американські буллі з дуже хорошим, міцним кістяком. З потужними головами, міцними щелепами. Наші собаки мають відмінний характер. Подальшим завданням для розплідника стало закріпити це у дітей від наших собак. Ми хотіли отримувати американські буллі тільки з правильною статурою, без надмірності. Отримувати собак із гарною анатомією, з гарними рухами. Американські буллі, більше відповідні типу «екзот» були цікаві нам. Ці собаки мають проблеми з лапами, зі спиною, з серцем і суглобами, з диханням і навіть з вузькими ніздрями. Можливо, вони виглядають ефектно, як жаби. Але насправді це собаки-інваліди.

Вектор розведення американських буллі Києва у розпліднику «Dognik Bulls» спрямований на отримання здорових та функціональних американських буллі. З якими майбутні власники можуть ходити до парку, брати із собою в ліс та на пляж. Ідеальні собаки компаньйони із зовнішністю Арнольда Шварцнегера.

Типові забарвлення в нашому розпліднику: фіолетовий, блакитний, шоколадний, триколорний. У нас можна купити цуценя американського буллі Київ у типі «покет» чи «стандарт». Це залежить від кожної окремої в’язки.

Якщо ви хочете забронювати цуценя американського буллі в Києві з вже народжених або з майбутніх послідів- напишіть нам і розкажіть про себе:

Інстаграм розплідник американських буллі Київ-dognikbulls

Електронна пошта: dognikb@gmail.com

Собаки розплідника американських буллі Київ «Dognik Bulls»