Розплідник американських буллі Україна

Розплідник американських буллі Україна


Ласкаво просимо до професійного розплідника американських буллі «Dognik Bulls»! Наш розплідник одним із перших привіз американські буллі до країни. Ми розпочинали у далекому 2011 році. Всі наші американські буллі мають родовід ABKC (American Bully Kennel Club — найкращий і надійний родовід у світі). Мене звуть Вероніка Войтовська, я лікар, кінолог-експерт, суддя спортивних змагань для собак, суддя на виставках у Європі. Разом із моїм чоловіком ми організували розплідник американських буллі Україна «Dognik Bulls». Ми привезли найкращих представників породи з усього світу в наш розплідник-з Америки, Італії, Росії. За цей час ми отримали величезний досвід у вирощуванні, розведенні та житті з чудовими американськими буллі. Всіми цими знаннями ми ділимося 24/7 з власниками наших цуценят американського буллі.
У нашому розпліднику американських буллі Україна ви можете знайти та купити цуценя у типі «pocket», «standart», «classic». Ось такі красиві і м’язисті дорослі американські буллі у нас в розпліднику:


Ми ретельно стежимо за здоров’ям наших собак, а також допомагаємо всім нашим цуценям та їхнім власникам. Адже, можливо, американський буллі — ваш перший у житті собака. І вам потрібен наставник, який завжди розповість та допоможе, у будь-якій ситуації. Тому коли ми продаємо цуценят американського буллі Україна, ми надаємо всебічний супровід і після продажу.
Які забарвлення американського буллі у нас можна купити? Блакитного, блакитного триколорного, фіолетового, фіолетового триколорного, шоколадного, шоколадного триколорного, рудого.
Як забронювати цуценя американського буллі з нашого розплідника Україна? Напишіть нам і розкажіть про себе. Якого типу цуценя ви хочете: «pocket», «standart», «classic». Кобеля чи суку? Яке забарвлення? Ми з вами поспілкуємося і підберемо вам найкращого, найкращого саме для вашої родини цуценя. Середня ціна на цуценя американського буллі Україна з нашого розплідника-2000 євро. Цуценята від виїзних в’язок (якщо ми веземо суку до собаки, яка живе в іншій країні) коштують дорожче. Виїзні в’язки допомагають додати до наших ліній розведення топових собак породи американський буллі. Тому вони такі важливі для породи, для розплідника. А для простого власника це шанс купити американського буллі найвищої якості.
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Зараз у розпліднику є щенята на продаж. Напишіть нам і ми покажемо вам фото та відео цуценят, а також їхніх батьків.
Якщо ви живете не в нашій країні, то це не проблема! Адже ми доставляємо наші американські буллі по всьому світу. Наші американські буллі живуть в Америці, Фінляндії, Швеції, Данії, Естонії, Латвії, Литві, Білорусі, Україні, Росії, Чехії, Польщі, Ірландії, Італії, Великій Британії, Шотландії, Німеччині, Австрії, Румунії, Швейцарії, Франції, Голландії, Іспанії , Бельгії, Болгарії. Ми допомагаємо організувати доставку по всьому світу (найчастіше ми возимо самі «з рук до рук»). Або ви можете приїхати або прилетіти до нас у розплідник. Познайомитися з усіма цуценятами та їхніми батьками. Ласкаво просимо до кращого розплідника американських буллі!
З повагою, Veronika Voitovska, керівник та власниця розплідника американських буллі «Dognik Bulls».