Розплідник американських буллі Україна

Розплідник американських буллі Україна

Ласкаво просимо до розплідника американських буллі «Dognik Bulls» Україна.

Наш розплідник працює з 2011 року. Із породою американський буллі ми живемо з 2016 року.

Основні американські буллі для розплідника були куплені в Америці, Італії, Росії. Наші буллі обстежені на породні генетичні захворювання. Регулярно відвідують ветеринара для обстежень (аналіз крові та ЄХО-КГ серця). За бажанням, якщо ви хочете купити американського буллі в нашому розпліднику України, ми робимо аналогічні обстеження і для цуценят, що продаються (за окрему плату).

Серед випускників розплідника американських буллі Україна є чемпіони ABKC, чемпіони у системі FCI, чемпіони Європи та Чемпіони Східної Європи.

У розведенні ми використовуємо здорових собак, з добрими м’язами, з хорошим опорно-руховим апаратом. У нас немає американських буллі з вузькими ніздрями, які не можуть дихати та нормально жити. Ми любимо здорових собак у будь-якій породі.

У нашому розпліднику ви можете купити цуценя американського буллі Україна у типі: покет, стандарт, класик. З дитинства цуценята вирощуються на кормах супер-преміум класу. Наш розплідник розташований у лісі. Цуценята гуляють і дихають найчистішим повітрям. Ми продаємо максимально здорових цуценят.

Наші собаки мешкають у 20 країнах світу. Якщо ви не можете приїхати по цуценя особисто, ми допоможемо організувати доставку цуценя американського буллі.

Якщо ви шукаєте розплідник американських буллі Україна, обов’язково зв’яжіться з нами:

Інстаграм розплідник американських буллі Україна-dognikbulls

Електронна пошта: dognikb@gmail.com

На фото ви бачите американських буллі з розплідника «Dognik Bulls»: