Розплідник для собак


Собаки та цуценята породи американський пітбуль тер’єр, американський буллі. Наш розплідник працює з 2011 року. Розплідник собак зареєстрований у системі ADBA з американськими пітбультер’єрами. Розплідник собак зареєстрований у системі ABKC з американськими буллі.
Спочатку я покажу вам наших ідеальних собак. І коли ви в них закохаєтеся, розповім більше про розплідник.
Американські пітбультер’єри — красиві, м’язисті, з ідеальною анатомією:

Американські буллі: тип покет, стандарт і класик. Потужні, здорові, добрі:

Чим же ми займаємося в розпліднику собак? Все почалося з любові до собак. Ми почали відвідувати дресирувальний майданчик, виставки для собак, спортивні змагання. Згодом ми з чоловіком вирішили відкрити свій власний розплідник собак. Ми ретельно обирали майбутніх собак для нашого розплідника. Основних собак ми привезли з Америки, потім із Європи та Росії. Після багатьох років розведення породистих собак, у нас сформувалося власне поголів’я собак у розпліднику. Всі наші американські пітбультер’єри та американські буллі чудові собаки для сімей, для життя з дітьми. Наші собаки виграють у спорті та виставках. А також мають справді ексклюзивні родовід, ще тих, старих часів. Часи, коли собаки бездоганно виконували свої функції, були витривалими та дуже здоровими.
Якщо ви шукаєте розплідник собак і хочете купити цуценя, то сміливо звертайтесь до нас. Ми розповімо вам про відмінності американських пітбультер’єрів та американських буллі. Покажемо наочно, як вони виглядають, покажемо сотні відео та фотографій. Повністю проконсультуємо, щоб вам було легше визначитися, якого собаку ви хочете купити
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Якщо ви ще не визначилися із породою собак, пропоную вам підписатися на інстаграм нашого розплідника собак. Ви будете стежити за нашими собаками, радіти нашим успіхам і матимете особисту думку про пітбулів та буллі з розплідника «Dognik Bulls».

Розплідник собак. Розплідник американських буллі. Розплідник американських пітбуль тер’єрів